Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 17 - 24 / 72

Słoweńska turystyka doceniona na prestiżowym festiwalu

2022-06-09

Podczas międzynarodowego festiwalu The Golden City Gate Słoweńska Organizacja Turystyczna zdobyła aż 5 statuetek. Nagrodzono wysoką jakość kampanii marketingowych i komunikacyjnych stworzonych, aby promować Słowenię. Sprawdź, które produkcje zostały szczególnie wyróżnione.


czytaj dalej »


Dlaczego Słowenia jest idealnym miejscem do pieszych wycieczek?

2022-06-01

Wędrówki, wspinaczki a może jakaś inna dyscyplina sportu? Sprawdź jak wolne chwile spędzają aktywni mieszkańcy Słowenii oraz przyjeżdżający tam turyści, dla których wakacje to nie tylko plaża i wodne atrakcje.


czytaj dalej »


Rząd Słowenii przyjmuje nową strategię turystyczną na lata 2022-2028

2022-05-18

Rząd Słowenii przyjmuje nową strategię turystyczną na lata 2022-2028

Słoweńska gospodarka turystyczna strategicznie koncentruje się na rozwoju i marketingu  turystyki butikowej o wyższej jakości, opartej na przyrodzie i tożsamości kulturowej.


czytaj dalej »


Kwietniowy Study Tour dla polskich biur podróży

2022-05-23

W połowie kwietnia nasz portal visitslovenia.pl wraz z partnerami zorganizował Study Tour w Słowenii. W wyjeździe wzięło udział kilkunastu przedstawicieli polskich biur podróży oraz Touroperatorów.

 

czytaj dalej »


Historyczne słoweńskie miasta, które musisz odwiedzić!

2022-04-29

Planujesz urlop w Słowenii? Sprawdź jakich miejsc nie może zabraknąć na Twojej liście. Te historyczne miasta Cię zachwycą.


czytaj dalej »


Słowenia - prezentacja oferty turystycznej na 2022 rok

2022-04-28
21 kwietnia w hotelu Regent w Warszawie odbyła się kolejna edycja dedykowanego branży turystycznej wydarzenia ,,Slovenian Workshop’’. Co roku, Słoweńska Organizacja Turystyczna „Feel Slovenia” zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na oficjalną prezentację oferty turystycznej Słowenii.  Tym razem, po 2 latach przerwy można było spotkać się osobiście wracając do sprawdzonej formuły.

czytaj dalej »


Podróżuj po Słowenii w przyjazny dla środowiska sposób

2022-04-20

Czy Słowenia podąża za najnowszymi ekologicznymi trendami? Sprawdź czy kraj jest przygotowany na kierowców samochodów elektrycznych oraz turystów, którzy będą chcieli przemieszczać się tego rodzaju transportem.


czytaj dalej »


Prezentacja oferty turystycznej Słowenii na 2022 rok

2022-04-25

21 kwietnia w hotelu Regent odbędzie się kolejna edycja wydarzenia ,,Slovenian Workshop’’. Jak co roku, Słoweńska Organizacja Turystyczna „Feel Slovenia” zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na oficjalną prezentację oferty turystycznej Słowenii.


czytaj dalej »