Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 17 - 24 / 76

Najpopularniejsze miejsca spotkań w słoweńskich miastach

2022-09-21

Wybierasz się Lublany, Kopru, Ptuju lub innego miasta w Słowenii? Sprawdź, których miejsc nie może zabraknąć w Twoim planie oraz których wydarzeń nie możesz pominąć będąc tam w sezonie letnim.


czytaj dalej »


Luksusowe śniadanie w basenie z widokiem na słoweńskie góry

2022-09-21

Nowość! Śniadanie z widokiem na słoweńską część Alp Julijskich w luksusowym hotelu już od 25 € za osobę. Takie doświadczenie pozwoli Ci dobrze zacząć dzień, a oprócz tego zostanie w Twojej pamięci na lata. Przekonaj się sam!


czytaj dalej »


Co i gdzie zjeść na słoweńskim szlaku górskim?

2022-09-21

Wybierasz się w góry? Pamiętaj, że oprócz sprzętu musisz zadbać też o pożywienie w trakcie pokonywania trasy. Sprawdź, jakich lokalnych specjałów możesz spróbować w słoweńskich schroniskach górskich i restauracjach położonych przy szlakach.


czytaj dalej »


Najpopularniejsze miejsca noclegowe na wakacje 2022 w Słowenii

2022-07-20

Planujesz urlop w słonecznej Słowenii? Dowiedz się jakie miejscowości i rodzaje zakwaterowania cieszą się największym zainteresowaniem turystów z całego świata.


czytaj dalej »


Miejsca nagrodzone etykietą Green Slovenia w 2022 roku

2022-06-30

Przed Tobą wyjazd do Słowenii, ale nawet w jego czasie nie chcesz rezygnować z dbania o środowisko? Sprawdź które miejsca pozwolą poznać Ci ten kraj z jego najpiękniejszej - naturalnej strony. Podróżuj odpowiedzialnie!


czytaj dalej »


Słoweńska turystyka doceniona na prestiżowym festiwalu

2022-06-09

Podczas międzynarodowego festiwalu The Golden City Gate Słoweńska Organizacja Turystyczna zdobyła aż 5 statuetek. Nagrodzono wysoką jakość kampanii marketingowych i komunikacyjnych stworzonych, aby promować Słowenię. Sprawdź, które produkcje zostały szczególnie wyróżnione.


czytaj dalej »


Dlaczego Słowenia jest idealnym miejscem do pieszych wycieczek?

2022-06-01

Wędrówki, wspinaczki a może jakaś inna dyscyplina sportu? Sprawdź jak wolne chwile spędzają aktywni mieszkańcy Słowenii oraz przyjeżdżający tam turyści, dla których wakacje to nie tylko plaża i wodne atrakcje.


czytaj dalej »


Rząd Słowenii przyjmuje nową strategię turystyczną na lata 2022-2028

2022-05-18

Rząd Słowenii przyjmuje nową strategię turystyczną na lata 2022-2028

Słoweńska gospodarka turystyczna strategicznie koncentruje się na rozwoju i marketingu  turystyki butikowej o wyższej jakości, opartej na przyrodzie i tożsamości kulturowej.


czytaj dalej »