Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 25 - 32 / 77

Rząd Słowenii przyjmuje nową strategię turystyczną na lata 2022-2028

2022-05-18

Rząd Słowenii przyjmuje nową strategię turystyczną na lata 2022-2028

Słoweńska gospodarka turystyczna strategicznie koncentruje się na rozwoju i marketingu  turystyki butikowej o wyższej jakości, opartej na przyrodzie i tożsamości kulturowej.


czytaj dalej »


Kwietniowy Study Tour dla polskich biur podróży

2022-05-23

W połowie kwietnia nasz portal visitslovenia.pl wraz z partnerami zorganizował Study Tour w Słowenii. W wyjeździe wzięło udział kilkunastu przedstawicieli polskich biur podróży oraz Touroperatorów.

 

czytaj dalej »


Historyczne słoweńskie miasta, które musisz odwiedzić!

2022-04-29

Planujesz urlop w Słowenii? Sprawdź jakich miejsc nie może zabraknąć na Twojej liście. Te historyczne miasta Cię zachwycą.


czytaj dalej »


Słowenia - prezentacja oferty turystycznej na 2022 rok

2022-04-28
21 kwietnia w hotelu Regent w Warszawie odbyła się kolejna edycja dedykowanego branży turystycznej wydarzenia ,,Slovenian Workshop’’. Co roku, Słoweńska Organizacja Turystyczna „Feel Slovenia” zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na oficjalną prezentację oferty turystycznej Słowenii.  Tym razem, po 2 latach przerwy można było spotkać się osobiście wracając do sprawdzonej formuły.

czytaj dalej »


Podróżuj po Słowenii w przyjazny dla środowiska sposób

2022-04-20

Czy Słowenia podąża za najnowszymi ekologicznymi trendami? Sprawdź czy kraj jest przygotowany na kierowców samochodów elektrycznych oraz turystów, którzy będą chcieli przemieszczać się tego rodzaju transportem.


czytaj dalej »


Prezentacja oferty turystycznej Słowenii na 2022 rok

2022-04-25

21 kwietnia w hotelu Regent odbędzie się kolejna edycja wydarzenia ,,Slovenian Workshop’’. Jak co roku, Słoweńska Organizacja Turystyczna „Feel Slovenia” zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na oficjalną prezentację oferty turystycznej Słowenii.


czytaj dalej »


Przeżyj niezapomniane wakacje. Słowenia, jakiej nie znasz!

2022-04-15

Skorzystaj z atrakcji nagrodzonych znakiem Slovenia Unique Experiences, a poznasz ten kraj wszystkimi zmysłami. Zobaczysz to, o istnieniu czego inni nawet nie wiedzą. 


czytaj dalej »


Słowenia - kulinarne odkrycie

2022-04-05

Mówi się, że droga do serca prowadzi przez żołądek. Tak jest  i w przypadku Słowenii, w której zakochać się można, nie tylko dzięki pięknym krajobrazom, ale również poprzez niesamowite dzieła kulinarne. Coraz więcej obiektów gastronomicznych zostaje docenionych przez międzynarodowych ekspertów. Jest to zasługa wyjątkowych szefów kuchni oraz ich zespołów. Dowodem na to są wyróżnienia otrzymane od Gault & Millau oraz Michelin.


czytaj dalej »