Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 25 - 32 / 58

Słowenia w filmie i reklamie

2021-02-03

Słowenia jest wyjątkowa pod każdym względem. Gdzie indziej można podziwiać nienaruszone piękno górskich dolin, tajemnicze środowisko podziemnego krasu, popływać w Morzu Adriatyckim i pospacerować po polach Równiny Panońskiej w ciągu zaledwie jednego dnia?


czytaj dalej »


Sportowe emocje w żółtych barwach - koszulka lidera dla Słowenii!

2020-11-10

Ten moment Słoweńcy zapamiętają na długo. Reprezentant Słowenii - Tadej Pogačar zajął pierwsze miejsce w wyścigu Tour de France. Ten młody sportowiec dopiero rozpoczyna swój wyścig po medale!


czytaj dalej »


Dlaczego Słoweńcy odnoszą sukcesy sportowe?

2020-11-19

Tadej Pogačar i Primož Roglič zdominowali tegoroczny Tour de France. Ale kolarstwo to nie jedyna dyscyplina, w której Słoweńcy mają się czym pochwalić! Słowenia to 2-milionowy naród, który odnosi sukcesy w kolarstwie, sporcie wyczynowym i wielu innych konkurencjach. Jak to możliwe? Na pasmo ich sukcesów może się składać kilka czynników. 


czytaj dalej »


GREEN & SAFE - bezpieczne podróżowanie

2020-07-28

W obecnej sytuacji turystyka wielu krajów jest zagrożona, państwa prześcigają się w organizowaniu jak najbezpieczniejszych wakacji dla swoich turystów. Globalna epidemia ma wpływ nie tylko na nasze codzienne życie, ale i na światową turystykę.


czytaj dalej »


Znamy nowy termin Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w Planicy

2020-05-26

Zgodnie z decyzją rady Międzynarodowego Związku Narciarskiego (FIS), nowym terminem w jakim odbędą się Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich jest druga dekada grudnia.


czytaj dalej »


Tennis Family Camp we wrześniu

2020-03-25

W związku z sytuacją związaną z Koronawirusem wrac z partnerami podjęliśmy decyzję o przełożeniu obozu tenisowego na wrzesień


czytaj dalej »


Planica 2020 - Przełożone mistrzostwa

2020-03-20

W tym roku Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich zostały przełożone na grudzień, natomiast finał Pucharu Świata w skokach narciarskich odbędzie się w marcu 2021 roku.


czytaj dalej »


Wakacje w Słowenii 2020

2020-03-20

Wiosna to zazwyczaj pora planowania wakacji. Nie inaczej jest w tym roku chociaż bez wątpienia w tym roku jest to wyjątkowy czas. Wspólnie z naszym biurem podróży Starlight Travel, wykorzystując nasze blisko dziesięcioletnie doświadczenie w tematyce Słowenii.


czytaj dalej »