Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 41 - 48 / 72

Dlaczego Słoweńcy odnoszą sukcesy sportowe?

2020-11-19

Tadej Pogačar i Primož Roglič zdominowali tegoroczny Tour de France. Ale kolarstwo to nie jedyna dyscyplina, w której Słoweńcy mają się czym pochwalić! Słowenia to 2-milionowy naród, który odnosi sukcesy w kolarstwie, sporcie wyczynowym i wielu innych konkurencjach. Jak to możliwe? Na pasmo ich sukcesów może się składać kilka czynników. 


czytaj dalej »


GREEN & SAFE - bezpieczne podróżowanie

2020-07-28

W obecnej sytuacji turystyka wielu krajów jest zagrożona, państwa prześcigają się w organizowaniu jak najbezpieczniejszych wakacji dla swoich turystów. Globalna epidemia ma wpływ nie tylko na nasze codzienne życie, ale i na światową turystykę.


czytaj dalej »


Znamy nowy termin Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w Planicy

2020-05-26

Zgodnie z decyzją rady Międzynarodowego Związku Narciarskiego (FIS), nowym terminem w jakim odbędą się Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich jest druga dekada grudnia.


czytaj dalej »


Tennis Family Camp we wrześniu

2020-03-25

W związku z sytuacją związaną z Koronawirusem wrac z partnerami podjęliśmy decyzję o przełożeniu obozu tenisowego na wrzesień


czytaj dalej »


Planica 2020 - Przełożone mistrzostwa

2020-03-20

W tym roku Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich zostały przełożone na grudzień, natomiast finał Pucharu Świata w skokach narciarskich odbędzie się w marcu 2021 roku.


czytaj dalej »


Wakacje w Słowenii 2020

2020-03-20

Wiosna to zazwyczaj pora planowania wakacji. Nie inaczej jest w tym roku chociaż bez wątpienia w tym roku jest to wyjątkowy czas. Wspólnie z naszym biurem podróży Starlight Travel, wykorzystując nasze blisko dziesięcioletnie doświadczenie w tematyce Słowenii.


czytaj dalej »


Audycja "Projekt Tata" o Słowenii

2020-03-10

W sierpniu 2019 r. dziennikarz radiowej "Trójki", Krystian Hanke spędził rodzinny urlop w Słowenii. Mieliśmy przyjemność wspomóc organizację tego wyjazdu, w wyniku którego powstała audycja z cyklu "Projekt Tata", która została wyemitowana we wrześniu 2019 (można jej odsluchać poniżej).


czytaj dalej »


Historia najstarszego hotelu w Dolinie Bohinj

2020-08-07

W ubiegłym roku Sunrose 7, zabytkowy butikowy hotel w Dolinie Bohinj, otworzył swoje podwoje. Pierwotnie zbudowany w 1890 roku, a wiąże się z nim wiele ciekawych historii. 


czytaj dalej »