Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

2022-09-21

Luksusowe śniadanie w basenie z widokiem na słoweńskie góry


Hotel Bohinj luksusowe sniadanie

Nowość! Śniadanie z widokiem na słoweńską część Alp Julijskich w luksusowym hotelu już od 25 € za osobę. Takie doświadczenie pozwoli Ci dobrze zacząć dzień, a oprócz tego zostanie w Twojej pamięci na lata. Przekonaj się sam!

Hotelowe oferty z roku na rok coraz bardziej zadziwiają turystów. Nie tylko pod względem standardu pokojów i apartamentów, ale również różnorodności posiłków oraz atrakcji na terenie obiektu. 

Hotel Bohinj

Nie inaczej stało się też w przypadku położonego w pobliżu Alp Julijskich Hotelu Bohinj. Jego otwarcie nastąpiło zaledwie rok temu, a obiekt już może pochwalić się tysiącami zadowolonych turystów, którzy docenili jakość obsługi, położenie obiektu blisko natury oraz nawiązanie do niej w samych wnętrzach, tworząc spójną całość. To miejsce, w którym można wypocząć samemu lub z całą rodziną.

Otoczenie

W pobliżu hotelu znajduje się Jezioro Bohinj, Aquapark, kolejka linowa, a nieco dalej Triglavski Park Narodowy, słynny Zamek Bled czy Wyspa Blejski Otok. Obiekt oddalony jest od najbliższego lotniska zlokalizowanego w stolicy Słowenii o około 40 km.

Floating breakfast

Floating breakfast to luksusowe śniadanie w prywatnie wynajętym basenie z przepięknym widokiem na Alpy Julijskie o poranku. Atrakcja połączona z posiłkiem trwa 45 min, można z niej skorzystać w codziennie w godzinach od 8 do 9. Koszt wynosi 50 € (za 2 osoby) dla gości hotelowych oraz 20 € dla osób spoza obiektu.

Cena obejmuje:

  • kieliszek wina musującego

  • gorący napój (kawę, herbatę, matchę)

  • zdrowy koktajl

  • świeże i suszone owoce, wybrane sery i pasty oraz słodkie i słone wypieki.

Warto wspomnieć, że jest to jedno z wielu dodatkowych udogodnień, z jakich mogą skorzystać w tym miejscu turyści. Do ich dyspozycji pozostaje chociażby jeszcze spa, okolicznościowe eventy czy sprzęt sportowy. Kliknij tutaj, aby poznać więcej szczegółów.

Fot. https://www.hotelbohinj.si/

Słowenia - piksel