Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 9 - 16 / 77

Słowenia w najpopularniejszych światowych mediach

2023-02-02

National Geographic, Condé Nast Traveller, Forbes i wiele innych. Sprawdź czym Słowenia zachwyciła światowe media. Koniecznie musisz odwiedzić te miejsca!


czytaj dalej »


Słowenia w TOP 5 destynacji 2022 roku według przewodnika Lonely Planet

2022-11-21

Piran na okładce międzynarodowego przewodnika turystycznego Lonely Planet. A sama Słowenia w ścisłej czołówce podróżniczych destynacji. Poznaj najpiękniejsze miejsca oraz najlepsze atrakcje i daj się oczarować urokowi tego przyjaznemu naturze krajowi. 


czytaj dalej »


Kranj zwycięzcą European Destination of Excellence 2023

2022-11-21

Konkurs European Destination of Excellence 2023 rozstrzygnięty! Jury doceniło ekologiczne działania prowadzone na terenie Kranj i przyznało miastu tytuł pioniera zrównoważonego rozwoju. Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić to miejsce.


czytaj dalej »


Nowy słoweński szlak dla smakoszy

2022-11-03

11-dniowa wycieczka dla entuzjastów jazdy na rowerze, prawdziwych smakoszy lokalnej kuchni i miłośników malowniczych widoków. Wybierz się do miejsc oznaczonych etykietą Green Slovenia sam lub z grupą znajomych. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed wyjazdem.


czytaj dalej »


Relaksacyjna wycieczka po słoweńskim lesie

2022-11-03

Uwielbiasz przebywać w otoczeniu przyrody? Leśne spacery to jedna z Twoich ulubionych aktywności? Wybierz się na wycieczkę po słoweńskim lesie w okolicy Bohinj w towarzystwie przewodnika i cudownych odgłosów natury.


czytaj dalej »


Planica 2023: spotkanie z tour-operatorami

2022-10-07

7 września 2022 roku w warszawskim hotelu Regent odbyło się spotkanie zorganizowane przez portal visitslovenia.pl na zlecenie naszego partnera Słoweńskiego Związku Narciarskiego Slo-Ski.


czytaj dalej »


Restauracje z gwiazdką Michelin w Słowenii

2022-10-01

Najlepsze słoweńskie restauracje i obiekty wyróżnione w III edycji Michelin Guide Slovenia. Sprawdź, w jakich lokalach przeżyjesz niezapomnianą i niezwykle pyszną przygodę kulinarną, przebywając w tej części świata.


czytaj dalej »


NOWOŚĆ! Aplikacja dla słoweńskich turystów

2022-09-29

Pieszo lub na rowerze, samemu lub z bliskimi. A Ty w jaki sposób lubisz przemierzać słoweńskie szlaki? Od teraz stanie się to jeszcze prostsze. A to wszystko dzięki specjalnej aplikacji. Poznaj szczegóły.


czytaj dalej »