Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 9 - 16 / 58

Podróżuj po Słowenii w przyjazny dla środowiska sposób

2022-04-20

Czy Słowenia podąża za najnowszymi ekologicznymi trendami? Sprawdź czy kraj jest przygotowany na kierowców samochodów elektrycznych oraz turystów, którzy będą chcieli przemieszczać się tego rodzaju transportem.


czytaj dalej »


Prezentacja oferty turystycznej Słowenii na 2022 rok

2022-04-25

21 kwietnia w hotelu Regent odbędzie się kolejna edycja wydarzenia ,,Slovenian Workshop’’. Jak co roku, Słoweńska Organizacja Turystyczna „Feel Slovenia” zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na oficjalną prezentację oferty turystycznej Słowenii.


czytaj dalej »


Przeżyj niezapomniane wakacje. Słowenia, jakiej nie znasz!

2022-04-15

Skorzystaj z atrakcji nagrodzonych znakiem Slovenia Unique Experiences, a poznasz ten kraj wszystkimi zmysłami. Zobaczysz to, o istnieniu czego inni nawet nie wiedzą. 


czytaj dalej »


Słowenia - kulinarne odkrycie

2022-04-05

Mówi się, że droga do serca prowadzi przez żołądek. Tak jest  i w przypadku Słowenii, w której zakochać się można, nie tylko dzięki pięknym krajobrazom, ale również poprzez niesamowite dzieła kulinarne. Coraz więcej obiektów gastronomicznych zostaje docenionych przez międzynarodowych ekspertów. Jest to zasługa wyjątkowych szefów kuchni oraz ich zespołów. Dowodem na to są wyróżnienia otrzymane od Gault & Millau oraz Michelin.


czytaj dalej »


Podróżuj do Słowenii bez rygorystycznych obostrzeń

2022-03-02

Negatywny test, Europejski Certyfikat Covid, a może zwykły dokument tożsamości? Sprawdź aktualne zasady dotyczące pobytu w Słowenii!


czytaj dalej »


Adwent urozmaicony baśniowym pięknem i odrobiną historii

2022-02-25

Adwent ma szczególny urok, zwłaszcza jeśli spędza się go w jednym z pięknie oświetlonych miasteczek - odkryj, jak w świątecznej Słowenii współczesne bajki przeplatają się z legendami.


czytaj dalej »


Lot dla smakoszy, czyli kolacja pod gwiazdami, na którą dotrzesz helikopterem

2021-09-03

Wyjątkowe, niezapomniane i SMACZNE przeżycie – to połączenie zapewnia lot helikopterem na tradycyjny słoweński posiłek. W Słowenii oprócz pięknych widoków oraz lokalnych przysmaków możesz skorzystać z niecodziennej i ekstremalnej atrakcji.

 


czytaj dalej »


Wyjątkowy wzrost liczby odwiedzających w lipcu

2022-02-25

Według najnowszych danych statystycznych w lipcu 2021 r. było o 223% więcej turystów i 228% więcej wynajętych noclegów niż w czerwcu 2021 r.


czytaj dalej »