Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 9 - 16 / 71

NOWOŚĆ! Aplikacja dla słoweńskich turystów

2022-09-29

Pieszo lub na rowerze, samemu lub z bliskimi. A Ty w jaki sposób lubisz przemierzać słoweńskie szlaki? Od teraz stanie się to jeszcze prostsze. A to wszystko dzięki specjalnej aplikacji. Poznaj szczegóły.


czytaj dalej »


Gdzie wybrać wyjątkowy nocleg w Słowenii?

2022-09-22

Noc w gnieździe, kąpiel w basenie na dachu wieżowca, a może pobyt w ekskluzywnym apartamencie? Wciąż zastanawiasz się, którą formę noclegu wybrać? Dowiedz się gdzie spać w Słowenii. Przedstawiamy najlepsze hotele i miejsca zakwaterowania uwielbiane przez turystów.


czytaj dalej »


Najpopularniejsze miejsca spotkań w słoweńskich miastach

2022-09-21

Wybierasz się Lublany, Kopru, Ptuju lub innego miasta w Słowenii? Sprawdź, których miejsc nie może zabraknąć w Twoim planie oraz których wydarzeń nie możesz pominąć będąc tam w sezonie letnim.


czytaj dalej »


Luksusowe śniadanie w basenie z widokiem na słoweńskie góry

2022-09-21

Nowość! Śniadanie z widokiem na słoweńską część Alp Julijskich w luksusowym hotelu już od 25 € za osobę. Takie doświadczenie pozwoli Ci dobrze zacząć dzień, a oprócz tego zostanie w Twojej pamięci na lata. Przekonaj się sam!


czytaj dalej »


Co i gdzie zjeść na słoweńskim szlaku górskim?

2022-09-21

Wybierasz się w góry? Pamiętaj, że oprócz sprzętu musisz zadbać też o pożywienie w trakcie pokonywania trasy. Sprawdź, jakich lokalnych specjałów możesz spróbować w słoweńskich schroniskach górskich i restauracjach położonych przy szlakach.


czytaj dalej »


Najpopularniejsze miejsca noclegowe na wakacje 2022 w Słowenii

2022-07-20

Planujesz urlop w słonecznej Słowenii? Dowiedz się jakie miejscowości i rodzaje zakwaterowania cieszą się największym zainteresowaniem turystów z całego świata.


czytaj dalej »


Miejsca nagrodzone etykietą Green Slovenia w 2022 roku

2022-06-30

Przed Tobą wyjazd do Słowenii, ale nawet w jego czasie nie chcesz rezygnować z dbania o środowisko? Sprawdź które miejsca pozwolą poznać Ci ten kraj z jego najpiękniejszej - naturalnej strony. Podróżuj odpowiedzialnie!


czytaj dalej »


Słoweńska turystyka doceniona na prestiżowym festiwalu

2022-06-09

Podczas międzynarodowego festiwalu The Golden City Gate Słoweńska Organizacja Turystyczna zdobyła aż 5 statuetek. Nagrodzono wysoką jakość kampanii marketingowych i komunikacyjnych stworzonych, aby promować Słowenię. Sprawdź, które produkcje zostały szczególnie wyróżnione.


czytaj dalej »