Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 9 - 16 / 75

Nowy słoweński szlak dla smakoszy

2022-11-03

11-dniowa wycieczka dla entuzjastów jazdy na rowerze, prawdziwych smakoszy lokalnej kuchni i miłośników malowniczych widoków. Wybierz się do miejsc oznaczonych etykietą Green Slovenia sam lub z grupą znajomych. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed wyjazdem.


czytaj dalej »


Relaksacyjna wycieczka po słoweńskim lesie

2022-11-03

Uwielbiasz przebywać w otoczeniu przyrody? Leśne spacery to jedna z Twoich ulubionych aktywności? Wybierz się na wycieczkę po słoweńskim lesie w okolicy Bohinj w towarzystwie przewodnika i cudownych odgłosów natury.


czytaj dalej »


Planica 2023: spotkanie z tour-operatorami

2022-10-07

7 września 2022 roku w warszawskim hotelu Regent odbyło się spotkanie zorganizowane przez portal visitslovenia.pl na zlecenie naszego partnera Słoweńskiego Związku Narciarskiego Slo-Ski.


czytaj dalej »


Restauracje z gwiazdką Michelin w Słowenii

2022-10-01

Najlepsze słoweńskie restauracje i obiekty wyróżnione w III edycji Michelin Guide Slovenia. Sprawdź, w jakich lokalach przeżyjesz niezapomnianą i niezwykle pyszną przygodę kulinarną, przebywając w tej części świata.


czytaj dalej »


NOWOŚĆ! Aplikacja dla słoweńskich turystów

2022-09-29

Pieszo lub na rowerze, samemu lub z bliskimi. A Ty w jaki sposób lubisz przemierzać słoweńskie szlaki? Od teraz stanie się to jeszcze prostsze. A to wszystko dzięki specjalnej aplikacji. Poznaj szczegóły.


czytaj dalej »


Gdzie wybrać wyjątkowy nocleg w Słowenii?

2022-09-22

Noc w gnieździe, kąpiel w basenie na dachu wieżowca, a może pobyt w ekskluzywnym apartamencie? Wciąż zastanawiasz się, którą formę noclegu wybrać? Dowiedz się gdzie spać w Słowenii. Przedstawiamy najlepsze hotele i miejsca zakwaterowania uwielbiane przez turystów.


czytaj dalej »


Najpopularniejsze miejsca spotkań w słoweńskich miastach

2022-09-21

Wybierasz się Lublany, Kopru, Ptuju lub innego miasta w Słowenii? Sprawdź, których miejsc nie może zabraknąć w Twoim planie oraz których wydarzeń nie możesz pominąć będąc tam w sezonie letnim.


czytaj dalej »


Luksusowe śniadanie w basenie z widokiem na słoweńskie góry

2022-09-21

Nowość! Śniadanie z widokiem na słoweńską część Alp Julijskich w luksusowym hotelu już od 25 € za osobę. Takie doświadczenie pozwoli Ci dobrze zacząć dzień, a oprócz tego zostanie w Twojej pamięci na lata. Przekonaj się sam!


czytaj dalej »