Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

2022-09-22

Gdzie wybrać wyjątkowy nocleg w Słowenii?


 

Noc w gnieździe, kąpiel w basenie na dachu wieżowca, a może pobyt w ekskluzywnym apartamencie? Wciąż zastanawiasz się, którą formę noclegu wybrać? Dowiedz się gdzie spać w Słowenii. Przedstawiamy najlepsze hotele i miejsca zakwaterowania uwielbiane przez turystów.

Cel wakacyjnej podróży wybrany, teraz została kwestia zakwaterowania? Decydując się na wakacje w Słowenii, możesz być pewny, że dostępne formy i miejsca noclegu nie tylko pozwolą Ci wypocząć, ale również sprawią, że sam pobyt w nich będzie całkowicie niezapomnianym przeżyciem.

Wyjątkowy nocleg w Słowenii

Nowoczesny kompleks w centrum Lublany z basenem na dachu. Hostel dla kochających zabawę podróżników. Alpejski pensjonat tuż nad jeziorem Jasna. Sielankowe wiejskie domy, w których czas się zatrzymał. A może glamping z widokiem na korony drzew. Co wybierzesz na następne wakacje w Słowenii?

Po stronie Alp 

Alpejska część kraju z pewnością skradnie serca wszystkich kochających spokój, ciszę i bliskość natury. Gdzie warto się zatrzymać w tej okolicy?

Stolica i centrum

W tętniącej życiem Lublanie i lokalizacjach położonych w środkowej części Słowenii znaleźć można oryginalne noclegi w miejscach takich jak:

Wśród winnic, żyznych pól i źródeł termalnych 

Wszystkich zwolenników spokojnego wypoczynku i całkowitego relaksu z pewnością zadowolą udogodnienia luksusowych domów Goričke iže czy Nesting Resortu, który swoją ofertę kieruje do rannych ptaszków, które lubią spać w gnieździe, ale również do tych którzy wolą pospać chwilę dłużej.

Nadmorskie klimaty 

Miejsca zakwaterowania położone w tych okolicach są szczególnie oblegane przez turystów w sezonie letnim. Gdzie najlepiej zatrzymać się tam na swoje wakacje?
 


Odwiedź i zakochaj się w Słowenii. Wybieraj spośród tysięcy luksusowych hoteli, klimatycznych pensjonatów, urokliwych górskich domów oraz pozostałych opcji noclegu, które same w sobie będą unikalną atrakcją.  

 
Słowenia - piksel