Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Grupy

Słowenia - wycieczki grupowe

OFERTA DLA BIUR PODRÓŻY

Planujesz wspólną, zorganizowaną wycieczkę do Słowenii lub reprezentujesz biuro podróży i masz opracować plan podróży?  Masz trudności z organizacją wyjazdu i wyborem atrakcji oraz miejsc na nocleg, które zadowolą całą grupę? Zwróć się do nas!

Spis treści:

Operatorem serwisu visitslovenia.pl jest Biuro Podróży Starlight - Travel Brand, które jest zarejestrowane w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa kujawsko-pomorskiego pod numerem 325 oraz posiada wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową.

Od ponad 10 lat zajmujemy się promocją Słowenii w Polsce oraz pomagamy w organizacji wyjazdów do tego kraju. Obsługujemy zarówno biura podróży, jak również grupy nieformalne, które chcą zorganizować wyjazd do Słowenii. 

Proponujemy: 

 • kompleksowe wsparcie dla organizatorów turystyki (rezerwacja noclegów, planowanie programu, usługi przewodnickie, rezerwacja atrakcji oraz opieka nad grupami)
 • pomoc w organizacji wyjazdu, dla osób prywatnych, które planują wybrać się do Słowenii w większym gronie (transfer - bus, przewodnik, organizacja całego pobytu, w tym noclegów, atrakcji)

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszymi sprawdzonymi partnerami w Słowenii jesteśmy w stanie zorganizować m.in. atrakcje, takie jak:

 • Degustacje win i innych słoweńskich specjałów kulinarnych
 • Rejsy statkiem, widokowe po Adriatyku i jednodniowe wycieczki do Wenecji
 • Podróż zabytkowym pociągiem przez słoweńskie Alpy
 • Sporty ekstremalne, rafting, hydrospeed, canyoning, wspinaczka górska oraz wycieczki rowerowe (wszystkie atrakcje w asyście licencjonowanych przewodników)
 • Usługi przewodnickie (również specjalistyczne)

DMC Słowenia / Slovenia DMC

Dla naszych słoweńskich partnerów pełnimy w Polsce funkcję DMC (Destination Management Company) specjalizującą się w usługach turystyki przyjazdowej w Słowenii, gdzie mamy kilkudziesięciu partnerów oraz współpracowników. Dzięki długotrwałym kontraktom zarówno z największymi sieciami hoteli, jak również mniejszymi obiektami, atrakcjami turystycznymi. jesteśmy w stanie dla Państwa klientów przygotować i zrealizować wyjątkowy program. To co nas wyróżnia to fakt, że specjalizujemy się właśnie w tym kierunku.

Od ponad 5 lat współpracujemy ze Słoweńską Organizacją Turystyczną „Feel Slovenia” realizując dla tej rządowej agencji wydarzenia promujące Słowenię w Polsce. Nasz zespół kreatywny, dbając o doskonałość, może oferować dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania.  Zawsze szczególną uwagę przykładamy do elastyczności proponowanych rozwiązań. To czym „wygrywamy” w stosunku do naszych słoweńskich konkurentów, to doświadczenie i znajomość potrzeb polskich klientów, bezpośredni kontakt z polskimi biurami, którym pomagamy zorganizować imprezy turystyczne. Konkurencyjne ceny, znacznie różniące się od tych, które oferowane są przez słoweńskie biura.

Usługi w branży eventowej - MICE

Organizujemy wycieczki motywacyjne, konferencje, seminaria, spotkania, wyjazdy związane z budowaniem zespołu itp.
Lokalizację wydarzeń dobieramy do oczekiwań klienta. Mogą to być popularne lokalizacje takie jak Portorož, Piran, Bled,
jak również mniej oczywiste miejsca, które dedykowane są dla mniejszych grup. W ostatnich 3 latach dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia w winnicach czy pobyty dla grup (dedykowane kobietom) w resortach termalnych z programem Wellness.

Podróże i krótkie wypady

Zapewniamy kompletne rozwiązania obejmujące obsługę podróży i wycieczek, ze szczególnym uwzględnieniem charakterystycznych cech lokalnych. Oferta obejmuje między innymi zwiedzanie miast, aktywny wypoczynek i ekoturystykę. Organizujemy programy pod zamówienie klienta jak również mamy propozycje wyjazdów tematycznych dla grup m.in.:

 • General tour - program obejmujący zwiedzanie najciekawszych atrakcji Słowenii
 • Healty water - programy łączące odpoczynek w najlepszych słoweńskich ośrodkach SPA z odkrywaniem smaków kuchni regionalnej.
 • Active Tour - program wypełniony aktywnościami sportowymi: rafting, clambing, rowery górskie (bike-park).
 • Foodie Heaven - program w ramach którego odkrywamy kulinarne skarby Słowenii
 • Two-Three Day Escape - zabieramy uczestników wyjazdu do miejsc, w których odkrywamy uroki Słoweńskiej prowincji (alpejskie doliny, małe lokalne winnice).
 • Wine-tour - wspólnie z uczestnikami odwiedzamy 3 regiony Słowenii w których produkuje się wino. Degustacja win w lokalnych winnicach. Spotkania z producentami win. Odkrywanie skarbów słoweńskiej kultury gastronomicznej.
 • 5 days - 3 countries - program, w którym grupa nocuje na słoweńskiej riwierze - uczestnicy podczas wyjazdu zwiedzają atrakcje turystyczne nadmorskiego regionu Słowenii, Chorwackiej Istrii oraz włoskiego Triestu.
 • Ski-safari - program obejmujący pobyt nad jeziorem Bled łącznie ze ski-passem na 7 alpejskich ośrodków narciarskich (Słowenia, Austria, Włochy). Uczestnicy wyjazdu mogą zmieniać ośrodek każdego dnia lub podzielić się wg preferencji. W trakcie tygodniowego pobytu organizujemy jednodniową wycieczkę nad słoweńskie wybrzeże (m.in. Piran).
 • Ride-around-by-bike - zwiedzanie Słowenii na rowerach. Kompleksowa organizacja pobytów w tym transfery rowerów, noclegi, lokalni przewodnicy rowerowi, wynajem sprzętu.
 • Planica 2020/2021 - organizacja wyjazdów na zawody w skokach narciarskich w słoweńskiej Planicy. W ofercie naszego biura (sprzedaż biletów wstępu na zawody, noclegi, transfery, wyżywienie, przewodnicy w Słowenii (język polski). Kompleksowa realizacja programów dla grup.
 • Foto-love - programy - warsztaty fotograficzne w plenerze

Usługi wynajmu samochodów i transfery

Dostarczamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z siecią Europcar, rozszerzając tym samym nasze usługi wynajmu samochodów w Słowenii. 

Szczegóły dotyczące wynajmuj samochdów w Słowenii.

Transfery autokarowe w Słowenii

Współpracujemy z najlepszymi firmami świadczącymi usługi autokarowe na terenie całej Słowenii. Dla grup organizujemy transfery po całym kraju oraz z/na lotnisko w Lublanie (Brnik) oraz pobliskie lotniska (Wenecja Marco Polo, Treviso, Triest, Zagrzeb). 

Wycieczki fakultatywne Słowenia

Od dziecięciu lat organizujemy wycieczki fakultatywne dla grup oraz klientów indywidualnych - w naszej ofercie m.in.:

 • rafting oraz aktywności w dolinie rzeki Soča
 • wycieczki zabytkowym pociągiem przez Alpy
 • degustacje win
 • rezerwacje oraz bilety wstępu do jaskiń m.in. jaskinia Postojna
 • lokalni (w tym licencjonowani) przewodnicy po Lublanie, Bled w języku polskim
 • instruktorzy wspinaczki
 • przewodnicy górscy po Alpach Julijskich oraz Kamnisko-Savisnkich
 • regaty na jeziorze Bled

Visitslovenia.pl to portal, który na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia chętnie pomoże w kompleksowej organizacji wyjazdu. Z przyjemnością doradzimy, jakie punkty umieścić na mapie turystycznej grupy, aby wyprawa do Słowenii na długo zapisała się w pamięci każdego z jej uczestników.

Jesteśmy do dyspozycji w zakresie pomocy w organizacji transportu: rezerwacji biletów lotniczych, wynajmie busów czy wyborze miejsc noclegowych, jak również planowaniu samego zwiedzenia. Na liście polecanych przez nas atrakcji znajdują się m.in.: możliwość degustacji wybornych win w winnicach lokalnych producentów, rejsy spacerowe po Morzu Adriatyckim oraz jednodniowe wycieczki statkiem na trasie: Piran - Wenecja – Piran. W naszej ofercie nie brakuje również rozrywek dla ekip złożonych z miłośników aktywnego wypoczynku. Zainteresowani dzięki naszej pomocy, będą mogli wyruszyć na atrakcyjną wycieczkę rowerową, a także spróbować sportów takich jak rafting czy canionig.

Do skorzystania z oferty naszego portalu zapraszamy zorganizowane grupy wycieczkowe, zarówno organizatorów wyjazdów grupowych z ramienia biur podróży, jak również nieformalne grupy prywatne, pragnące przeżyć wyjątkową przygodę na łonie Słowenii.

Atrakcje pełne sportowych emocji

Dzięki współpracy z naszymi słoweńskimi partnerami możemy zaproponować Wam liczne atrakcje pełne sportowych emocji jak również te, które wymagają mniej wysiłku jak np. rejs katamaranem do Wenecji. Dla miłośników aktywności pełnych wrażeń proponujemy popularne i sprawdzone atrakcje takie jak rafting czy zip-line (tyrolka w Dolinie Soca). Nowością jaką mamy do zaoferowania zarówno klientom indywidualnym jak również grupom są kanioning i aquatrek. Nasi klienci otrzymują niezbędne wyposażenie i wykwalifikowany personel, który umożliwia niezapomnianą, a co najważniejsze bezpieczną przygodę. Warto dodać, iż nasze biuro podróży Starlight-Travel specjalizuje się w organizacji wyjazdów do Słowenii dla biur podróży jak również klientów indywidualnych. 

Turystyka wiejska i agroturystyka

Wakacje, które organizujemy są idealnym sposobem na poznanie natury, ludzi, atrakcji kulturalnych i etnograficznych Słowenii.

Zaufali nam

Bosch Siemens Group, Bydgoski Klaster Przemysłowy, gmina Międzyzdroje, Adria Airways, Port Lotniczy Bydgoszcz, Śląski Klaster Lotniczy, Neckermann Polska, Polskie Linie Lotnicze LOT

Zapraszamy do kontaktu: info@visitslovenia.pl lub telefonicznie: 0048 691-74-86-84