Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Grupy

Słowenia - wycieczki grupowe

PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY DLA GRUP / BIUR PODRÓŻY

Planujesz wspólną, zorganizowaną wycieczkę do Słowenii lub reprezentujesz biuro podróży i masz opracować plan podróży?  Masz trudności z organizacją wyjazdu i wyborem atrakcji oraz miejsc na nocleg, które zadowolą całą grupę? Zwróć się do nas!

Spis treści:

Operatorem serwisu visitslovenia.pl jest Biuro Podróży Starlight - Travel Brand, które jest zarejestrowane w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa kujawsko-pomorskiego pod numerem 325 oraz posiada wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową.

Od ponad 10 lat zajmujemy się promocją Słowenii w Polsce oraz pomagamy w organizacji wyjazdów do tego kraju. Obsługujemy zarówno biura podróży, jak również grupy nieformalne, które chcą zorganizować wyjazd do Słowenii. 

Proponujemy: 

 • kompleksowe wsparcie dla organizatorów turystyki (rezerwacja noclegów, planowanie programu, usługi przewodnickie, rezerwacja atrakcji oraz opieka nad grupami)
 • pomoc w organizacji wyjazdu, dla osób prywatnych, które planują wybrać się do Słowenii w większym gronie (transfer - bus, przewodnik, organizacja całego pobytu, w tym noclegów, atrakcji)

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszymi sprawdzonymi partnerami w Słowenii jesteśmy w stanie zorganizować m.in. atrakcje, takie jak:

 • Degustacje win i innych słoweńskich specjałów kulinarnych
 • Rejsy statkiem, widokowe po Adriatyku i jednodniowe wycieczki do Wenecji
 • Podróż zabytkowym pociągiem przez słoweńskie Alpy
 • Sporty ekstremalne, rafting, hydrospeed, canyoning, wspinaczka górska oraz wycieczki rowerowe (wszystkie atrakcje w asyście licencjonowanych przewodników)
 • Usługi przewodnickie (również specjalistyczne)

DMC Słowenia / Slovenia DMC

Dla naszych słoweńskich partnerów pełnimy w Polsce funkcję DMC (Destination Management Company) specjalizującą się w usługach turystyki przyjazdowej w Słowenii, gdzie mamy kilkudziesięciu partnerów oraz współpracowników. Dzięki długotrwałym kontraktom zarówno z największymi sieciami hoteli, jak również mniejszymi obiektami, atrakcjami turystycznymi. jesteśmy w stanie dla Państwa klientów przygotować i zrealizować wyjątkowy program. To co nas wyróżnia to fakt, że specjalizujemy się właśnie w tym kierunku.

Od ponad 5 lat współpracujemy ze Słoweńską Organizacją Turystyczną „Feel Slovenia” realizując dla tej rządowej agencji wydarzenia promujące Słowenię w Polsce. Nasz zespół kreatywny, dbając o doskonałość, może oferować dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania.  Zawsze szczególną uwagę przykładamy do elastyczności proponowanych rozwiązań. To czym „wygrywamy” w stosunku do naszych słoweńskich konkurentów, to doświadczenie i znajomość potrzeb polskich klientów, bezpośredni kontakt z polskimi biurami, którym pomagamy zorganizować imprezy turystyczne. Konkurencyjne ceny, znacznie różniące się od tych, które oferowane są przez słoweńskie biura.

Usługi w branży eventowej - MICE

Organizujemy wycieczki motywacyjne, konferencje, seminaria, spotkania, wyjazdy związane z budowaniem zespołu itp.
Lokalizację wydarzeń dobieramy do oczekiwań klienta. Mogą to być popularne lokalizacje takie jak Portorož, Piran, Bled,
jak również mniej oczywiste miejsca, które dedykowane są dla mniejszych grup. W ostatnich 3 latach dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia w winnicach czy pobyty dla grup (dedykowane kobietom) w resortach termalnych z programem Wellness.

Podróże i krótkie wypady

Zapewniamy kompletne rozwiązania obejmujące obsługę podróży i wycieczek, ze szczególnym uwzględnieniem charakterystycznych cech lokalnych. Oferta obejmuje między innymi zwiedzanie miast, aktywny wypoczynek i ekoturystykę. Organizujemy programy pod zamówienie klienta jak również mamy propozycje wyjazdów tematycznych dla grup m.in.:

 • General tour - program obejmujący zwiedzanie najciekawszych atrakcji Słowenii
 • Healty water - programy łączące odpoczynek w najlepszych słoweńskich ośrodkach SPA z odkrywaniem smaków kuchni regionalnej.
 • Active Tour - program wypełniony aktywnościami sportowymi: rafting, clambing, rowery górskie (bike-park).
 • Foodie Heaven - program w ramach którego odkrywamy kulinarne skarby Słowenii
 • Two-Three Day Escape - zabieramy uczestników wyjazdu do miejsc, w których odkrywamy uroki Słoweńskiej prowincji (alpejskie doliny, małe lokalne winnice).
 • Wine-tour - wspólnie z uczestnikami odwiedzamy 3 regiony Słowenii w których produkuje się wino. Degustacja win w lokalnych winnicach. Spotkania z producentami win. Odkrywanie skarbów słoweńskiej kultury gastronomicznej.
 • 5 days - 3 countries - program, w którym grupa nocuje na słoweńskiej riwierze - uczestnicy podczas wyjazdu zwiedzają atrakcje turystyczne nadmorskiego regionu Słowenii, Chorwackiej Istrii oraz włoskiego Triestu.
 • Ski-safari - program obejmujący pobyt nad jeziorem Bled łącznie ze ski-passem na 7 alpejskich ośrodków narciarskich (Słowenia, Austria, Włochy). Uczestnicy wyjazdu mogą zmieniać ośrodek każdego dnia lub podzielić się wg preferencji. W trakcie tygodniowego pobytu organizujemy jednodniową wycieczkę nad słoweńskie wybrzeże (m.in. Piran).
 • Ride-around-by-bike - zwiedzanie Słowenii na rowerach. Kompleksowa organizacja pobytów w tym transfery rowerów, noclegi, lokalni przewodnicy rowerowi, wynajem sprzętu.
 • Planica 2020/2021 - organizacja wyjazdów na zawody w skokach narciarskich w słoweńskiej Planicy. W ofercie naszego biura (sprzedaż biletów wstępu na zawody, noclegi, transfery, wyżywienie, przewodnicy w Słowenii (język polski). Kompleksowa realizacja programów dla grup.
 • Foto-love - programy - warsztaty fotograficzne w plenerze

Turystyka wiejska i agroturystyka

Wakacje, które organizujemy są idealnym sposobem na poznanie natury, ludzi, atrakcji kulturalnych i etnograficznych Słowenii.

Kolejowe przygody

Organizujemy wycieczki pociągami parowymi i transport regularnymi liniami. W 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o słynny pociąg Tito Blue Train w Serbii.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Usługi wynajmu samochodów i transfery

Dostarczamy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. W 2010 roku rozpoczęliśmy współpracę z siecią Europcar, rozszerzając tym samym nasze usługi wynajmu samochodów w Słowenii. 

Szczegóły dotyczące wynajmuj samochdów w Słowenii.

Transfery autokarowe w Słowenii

Współpracujemy z najlepszymi firmami świadczącymi usługi autokarowe na terenie całej Słowenii. Dla grup organizujemy transfery po całym kraju oraz z/na lotnisko w Lublanie (Brnik) oraz pobliskie lotniska (Wenecja Marco Polo, Treviso, Triest, Zagrzeb). 

Wycieczki fakultatywne Słowenia

Od dziecięciu lat organizujemy wycieczki fakultatywne dla grup oraz klientów indywidualnych - w naszej ofercie m.in.:

 • rafting oraz aktywności w dolinie rzeki Soča
 • wycieczki zabytkowym pociągiem przez Alpy
 • degustacje win
 • rezerwacje oraz bilety wstępu do jaskiń m.in. jaskinia Postojna
 • lokalni (w tym licencjonowani) przewodnicy po Lublanie, Bled w języku polskim
 • instruktorzy wspinaczki
 • przewodnicy górscy po Alpach Julijskich oraz Kamnisko-Savisnkich
 • regaty na jeziorze Bled

Visitslovenia.pl to portal, który na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia chętnie pomoże w kompleksowej organizacji wyjazdu. Z przyjemnością doradzimy, jakie punkty umieścić na mapie turystycznej grupy, aby wyprawa do Słowenii na długo zapisała się w pamięci każdego z jej uczestników.

Jesteśmy do dyspozycji w zakresie pomocy w organizacji transportu: rezerwacji biletów lotniczych, wynajmie busów czy wyborze miejsc noclegowych, jak również planowaniu samego zwiedzenia. Na liście polecanych przez nas atrakcji znajdują się m.in.: możliwość degustacji wybornych win w winnicach lokalnych producentów, rejsy spacerowe po Morzu Adriatyckim oraz jednodniowe wycieczki statkiem na trasie: Piran - Wenecja – Piran. W naszej ofercie nie brakuje również rozrywek dla ekip złożonych z miłośników aktywnego wypoczynku. Zainteresowani dzięki naszej pomocy, będą mogli wyruszyć na atrakcyjną wycieczkę rowerową, a także spróbować sportów takich jak rafting czy canionig.

Do skorzystania z oferty naszego portalu zapraszamy zorganizowane grupy wycieczkowe, zarówno organizatorów wyjazdów grupowych z ramienia biur podróży, jak również nieformalne grupy prywatne, pragnące przeżyć wyjątkową przygodę na łonie Słowenii.

Zaufali nam m.in.:

Bosch Siemens Group, Bydgoski Klaster Przemysłowy, gmina Międzyzdroje, Adria Airways, Port Lotniczy Bydgoszcz, Śląski Klaster Lotniczy, Neckermann Polska, Polskie Linie Lotnicze LOT

Zapraszamy do kontaktu: info@visitslovenia.pl lub telefonicznie: 0048 691-74-86-84