Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

Grupy

Słowenia - wycieczki grupowe

Planujecie wspólną, zorganizowaną wycieczkę do Słowenii lub jesteście biurem podróży i macie zaplanować plan podróży?  Macie trudności z zaplanowaniem wyjazdu i wyborem atrakcji oraz miejsc na nocleg, które zadowolą całą grupę? Zwróćcie się do nas!

Właścicielem serwisu visitslovenia.pl jest Biuro Podróży Starlight - Travel Brand, które jest zarejestrowane w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa kujawsko-pomorskiego pod numerem 325 oraz posiada wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową

Proponujemy: 

  • kompleksowe wsparcie dla organizatorów turystyki (rezerwacja noclegów, planowanie programu, usługi przewodnickie, rezerwacja atrakcji oraz opieka nad grupami)
  • pomoc w organizacji wyjazdu, dla osób prywatnych, które planują wybrać się do Słowenii w większym gronie (transfer - bus, przewodnik, organizacja całego pobytu, w tym noclegów, atrakcji)

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszymi sprawdzonymi partnerami w Słowenii jesteśmy w stanie zorganizować m.in. atrakcje, takie jak:

  • Degustacje win i innych słoweńskich specjałów kulinarnych
  • Rejsy statkiem, widokowe po Adriatyku i jednodniowe wycieczki do Wenecji
  • Podróż zabytkowym pociągiem przez słoweńskie Alpy
  • Sporty ekstremalne, rafting, hydrospeed, canyoning, wspinaczka górska oraz wycieczki rowerowe (wszystkie atrakcje w asyście licencjonowanych przewodników)

DMC w Słowenii

ABC TOURISM, partner visitslovenia.pl, to DMC (Destination Management Company) specjalizująca się w usługach turystyki przyjazdowej, głównie w Słowenii, gdzie znajduje się firma, ale także w Europie Środkowej i Południowo-Wschodniej (Chorwacja, Włochy, Austria, Serbia itd.). Wspierany przez ponad 20 lat doświadczeń zespół kreatywny, dbając o doskonałość, może oferować dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania.  Zawsze szczególną uwagę przykładamy do elastyczności proponowanych rozwiązań..
 

Usługi w branży eventowej - MICE

Organizujemy wycieczki motywacyjne, konferencje, seminaria, spotkania, wyjazdy związane z budowaniem zespołu itp.
 

Podróże i krótkie wypady

Zapewniamy kompletne rozwiązania obejmujące obsługę podróży i wycieczek, ze szczególnym uwzględnieniem charakterystycznych cech lokalnych. Oferta obejmuje między innymi zwiedzanie miast, aktywny wypoczynek i ekoturystykę. 
 

Turystyka wiejska i agroturystyka

Wakacje, które organizujemy są idealnym sposobem na poznanie natury, ludzi, atrakcji kulturalnych i etnograficznych Słowenii.
 

Kolejowe przygody

Organizujemy wycieczki pociągami parowymi i transport regularnymi liniami. W 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o słynny pociąg Tito Blue Train w Serbii.
 

Usługi wynajmu samochodów i transfery

Dostarczamy rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. W 2001 roku przystąpiliśmy do sieci Europcar, rozszerzając tym samym nasze usługi wynajmu samochodów na całym świecie. Organizujemy również transfery autokarowe.
 
DMC ABC TOURISM współpracuje z portalem visitslocenia.pl od 2015 roku - wspólnie zorganizowaliśmy pobyt w Słowenii dla kilkunastu biur podróży. 
 
 

 

Rafting na rzece Socza

 

Visitslovenia.pl to portal, który na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia chętnie pomoże w kompleksowej organizacji wyjazdu. Z przyjemnością doradzimy, jakie punkty umieścić na mapie turystycznej grupy, aby wyprawa do Słowenii na długo zapisała się w pamięci każdego z jej uczestników.

Jesteśmy do dyspozycji w zakresie pomocy w organizacji transportu: rezerwacji biletów lotniczych, wynajmie busów czy wyborze miejsc noclegowych, jak również planowaniu samego zwiedzenia. Na liście polecanych przez nas atrakcji znajdują się m.in.: możliwość degustacji wybornych win w winnicach lokalnych producentów, rejsy spacerowe po Morzu Adriatyckim oraz jednodniowe wycieczki statkiem na trasie: Piran - Wenecja – Piran. W naszej ofercie nie brakuje również rozrywek dla ekip złożonych z miłośników aktywnego wypoczynku. Zainteresowani dzięki naszej pomocy, będą mogli wyruszyć na atrakcyjną wycieczkę rowerową, a także spróbować sportów takich jak rafting czy canionig.

Do skorzystania z oferty naszego portalu zapraszamy zorganizowane grupy wycieczkowe, zarówno organizatorów wyjazdów grupowych z ramienia biur podróży, jak również nieformalne grupy prywatne, pragnące przeżyć wyjątkową przygodę na łonie Słowenii.

Zaufali nam m.in.:

Bosch Siemens Group, Bydgoski Klaster Przemysłowy, gmina Międzyzdroje, Adria Airways, Port Lotniczy Bydgoszcz

 

Wszystkie powyższe świadczenia realizowane są w ramach formy bezpłatnego doradztwa.

Zapraszamy do kontaktu: info@visitslovenia.pl lub telefonicznie: 0048 691-74-86-84