Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 1 - 8 / 72

Noclegi w Słowenii: poznaj przyjazny system rezerwacyjny

2023-08-08

Rezerwacja noclegu w Słowenii może być banalnie prosta - sprawdź system, dzięki któremu w zaledwie kilka kliknięć zarezerwujesz komfortowy pokój, apartament albo miejsce na campingu.

 


czytaj dalej »


Turystyczne podsumowanie roku - Słowenia 2022

2023-02-01

Kto w 2022 roku odwiedzał Słowenię najczęściej? Z jakich rodzajów noclegów najchętniej korzystali turyści i czy było ich znowu tyle co przed pandemią? Sprawdź wyniki analiz dotyczących przeszłego roku i prognozy na przyszłe lata.


czytaj dalej »


Słowenia w najpopularniejszych światowych mediach

2023-02-02

National Geographic, Condé Nast Traveller, Forbes i wiele innych. Sprawdź czym Słowenia zachwyciła światowe media. Koniecznie musisz odwiedzić te miejsca!


czytaj dalej »


Słowenia w TOP 5 destynacji 2022 roku według przewodnika Lonely Planet

2022-11-21

Piran na okładce międzynarodowego przewodnika turystycznego Lonely Planet. A sama Słowenia w ścisłej czołówce podróżniczych destynacji. Poznaj najpiękniejsze miejsca oraz najlepsze atrakcje i daj się oczarować urokowi tego przyjaznemu naturze krajowi. 


czytaj dalej »


Kranj zwycięzcą European Destination of Excellence 2023

2022-11-21

Konkurs European Destination of Excellence 2023 rozstrzygnięty! Jury doceniło ekologiczne działania prowadzone na terenie Kranj i przyznało miastu tytuł pioniera zrównoważonego rozwoju. Sprawdź, dlaczego warto odwiedzić to miejsce.


czytaj dalej »


Nowy słoweński szlak dla smakoszy

2022-11-03

11-dniowa wycieczka dla entuzjastów jazdy na rowerze, prawdziwych smakoszy lokalnej kuchni i miłośników malowniczych widoków. Wybierz się do miejsc oznaczonych etykietą Green Slovenia sam lub z grupą znajomych. Sprawdź, co musisz wiedzieć przed wyjazdem.


czytaj dalej »


Relaksacyjna wycieczka po słoweńskim lesie

2022-11-03

Uwielbiasz przebywać w otoczeniu przyrody? Leśne spacery to jedna z Twoich ulubionych aktywności? Wybierz się na wycieczkę po słoweńskim lesie w okolicy Bohinj w towarzystwie przewodnika i cudownych odgłosów natury.


czytaj dalej »


Planica 2023: spotkanie z tour-operatorami

2022-10-07

7 września 2022 roku w warszawskim hotelu Regent odbyło się spotkanie zorganizowane przez portal visitslovenia.pl na zlecenie naszego partnera Słoweńskiego Związku Narciarskiego Slo-Ski.


czytaj dalej »