Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

2023-12-14

Planica 2024: doświadcz sportowych emocji na Finale Pucharu Świata w Skokach Narciarskich!


 
 
W 2024 roku Słowenia ponownie stanie się sercem zimowych sportów, a Planica - areną dwóch spektakularnych wydarzeń narciarskich. Zapraszamy wszystkich miłośników skoków narciarskich oraz narciarstwa klasycznego na niezapomniane wyjazdy organizowane przez VisitSlovenia & Starlight Travel.
 
Puchar Świata w Skokach Narciarskich odbędzie się od 21 do 24 marca 2024 r., a Mistrzostwa Świata Juniorów/U23 w Narciarstwie Klasycznym od 5 do 11 lutego 2024 r. W tym czasie doświadczyć można w Planicy najlepszych sportowych emocji, a przy okazji poczuć klimat słoweńskiej gościnności.
 
Jako biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem w organizacji wyjazdów do Słowenii oferujemy kompleksową obsługę wszystkim, którzy chcą być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Przez lata wsparliśmy ponad 1700 osób w zorganizowaniu ich podróży na te prestiżowe zawody - chętnie zajmiemy się również Twoją!
 
Jesteśmy oficjalnym partnerem Słoweńskiego Związku Narciarskiego. Zakup biletów za naszym pośrednictwem daje 100% pewności i bezpieczeństwa. Oferujemy też pomoc w organizacji komfortowych noclegów w najlepszych lokalizacjach, by każdy z kibiców mógł w pełni cieszyć się atmosferą Planicy.
 
Co roku bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki, więc nie warto czekać do ostatniej chwili. Skontaktuj się z nami pod adresem: zapytania@visitslovenia.pl i już dziś zarezerwuj najlepsze miejsca.
 
Więcej informacji na temat zawodów, dojazdu, cen, parkingów znajdziesz w naszym serwisie specjalnym: PLANICA 2024.
Słowenia - piksel