Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

2024-04-27

Wyjazdy grupowe dla firm i MICE w Słowenii


 

Słowenia to jeden z tych krajów, gdzie pobyt naturalnie uspokaja i regeneruje, a to za sprawą pięknej przyrody: gór, alpejskich jezior, naturalnych term i przepięknych widoków. Tego właśnie potrzebują uczestnicy wyjazdów firmowych:  dobrze skomponowanego programu, łączącego niezwykłe kulinarne doświadczenia, relaks blisko natury, aktywne spędzenie czasu, a to wszystko w trakcie 3-4 dniowego wyjazdu. 

Trendy w wyjazdach incentive

Chcesz zorganizować dla swoich pracowników wyjazd, który zapamiętają na długo, wrócą z niego zregenerowani i gotowi do działania? Coraz częściej wybór pada na Słowenię i widać to w trendach: firmy będą zamawiać coraz częściej wyjazdy do miejsc mniej uczęszczanych,  niezatłoczonych, i bliżej domu. Takich które oferują autentyczne doświadczenia,  interakcję z miejscową społecznością, kuchnię opartą na lokalnych ekologicznych produktach, program aktywności blisko natury.

Słowenia ma szereg atutów:

  • łatwy dostęp do wielu miejsc i małe odległości
  • dobra baza hotelowa i konferencyjna
  • doskonała kuchnia
  • różnorodne aktywności i zajęcia tematyczne
  • szerka gama ośrodków SPA.

Organizacja wyjazdów grupowych dla firm i MICE w Słowenii

Zaoszczędź czas i zaufaj fachowcom - od 2012 organizujemy wyjazdy do Słowenii, mamy kompletną znajomość destynacji i wiemy, jakie atrakcje lubią poszczególne grupy docelowe. Nasz dostęp do lokalnych partnerów gwarantuje różnorodną i opłacalną ofertę. A poza tym możesz się czuć bezpiecznie: zapewniamy osobisty monitoring rezerwacji.

Jeśli chcesz zorganizować wyjazd grupowy dla firmy albo MICE w Słowenii, zapraszamy do kontaktu.

 

ZOBACZ OFERTĘ wyjazdów grupowych do Słowenii

 

 

Słowenia - piksel