Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

O Słowenii Pomurska

GLAMPING ADRIA (TERMY OLIMIA) czyli WSPANIAŁY NATURALNY GLAMOUR

Poczuj bliskość przyrody, gdzie ściany to natura, a dach to gwiaździste niebo

Cieszymy się, że możemy zaproponować naszym klientom skorzystanie z nowej formy wypoczynku, jakim jest Glamping. Słowenia wiele oferuje osobom kochającym kontakt z przyrodą. Glamping to niszowy i bardzo szybko rozwijający się segment turystyki, który łączy dziewiczą przyrodę z prestiżowym komfortem. To zupełnie wyjątkowe doświadczenie. W tych luksusowych namiotach natura będzie bliżej niż kiedykolwiek, a ich wnętrza zaspokoją  wasze zmysły.

Idealny wypoczynek

Zapraszamy do pobytu w perfekcyjnie zaprojektowanych oraz w pełni wyposażonych namiotach dwóch rozmiarów (rozmiar S i M). Dzień rozpoczniesz od pysznego śniadania, które czekać będzie na Ciebie na tarasie przed wejściem do namiotu. Po porannej uczcie możesz cieszyć się pobytem w resorcie Termy Olimia i korzystać zarówno z aquaparku Aqualuna (bez


czytaj dalej »


Terme3000 Moravskie Toplice - Wodny Raj!

Słowenia słynie z licznych ośrodków termalnych. Na stosunkowo niedużym terytorium funkcjonuje ponad 40 mniejszych oraz większych resortów czy hoteli, które oferują swoim gościom kąpiele w “gorących źródłach”.


czytaj dalej »


Terme Čatež d.d.

Terme Čatež są największym słoweńskim uzdrowiskiem naturalnym oraz drugim największym ośrodkiem turystycznym w Słowenii.

 
W Termach Čatež przez cały rok oferujemy kąpiele (zarówno lecznicze jak i te relaksujące) w licznych basenach letniej i zimowej riwiery uzdrowiskowej. Zapraszamy do korzystania z programów relaksacji, piękności i zdrowia w centrach dobrego samopoczucia oraz z różnorodnych form rekreacji w centrum sportowymi na powietrzu. Wygodne kwatery i przyjemne spędzanie czasu w różnorodnych restauracjach, pubie, przy animacjach jest zapewnione.

 

TERME ČATEŽ – TERMALNY RAJ 365 DNI W ROKU


czytaj dalej »


Murska Sobota

Stolica położonego na północno-wschodnim krańcu Słowenii regionu Prekmurja. Większość zabytkowej tkanki miasta pochodzi z przełomu XIX i XX wieku. Spora część zabudowy powstała później w stylu socrealistycznym. 


czytaj dalej »