Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

2022-04-28

Słowenia - prezentacja oferty turystycznej na 2022 rok


 
 
21 kwietnia w hotelu Regent w Warszawie odbyła się kolejna edycja dedykowanego branży turystycznej wydarzenia ,,Slovenian Workshop’’. Co roku, Słoweńska Organizacja Turystyczna „Feel Slovenia” zaprasza przedstawicieli polskich biur podróży na oficjalną prezentację oferty turystycznej Słowenii.  Tym razem, po 2 latach przerwy można było spotkać się osobiście wracając do sprawdzonej formuły.
 
Podczas wydarzenia goście mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami regionów turystycznych Słowenii. Reprezentowali oni między innymi stołeczną Lublanę, drugie pod względem wielkości miasto – Maribor oraz atrakcje turystyczne m.in. jaskinię Postojna, czy stadninę koni w Lipicy. Specjalną ofertę dla obecnych na wydarzeniu przedstawicieli polskich biur podróży przygotowali też słoweńscy hotelarze.
 
 
Duża ilość cennych informacji na temat Słowenii oraz jej walorów turystycznych została przekazana gościom również podczas prezentacji. Zgodnie z hasłem: Green, Active and Health goście mogli zapoznać się z ofertą kraju “po słonecznej stronie Alp” zapewniającą szerokie możliwości aktywnego wypoczynku, dostępu do natury i leczniczych form relaksacyjnych. Podczas workshopu na dużym ekranie wyświetlane były filmy przedstawiające tamtejsze główne atrakcje. 
 
Po prezentacji i rozmowach przeprowadzonych przy stolikach odbyła się kolacja połączona z degustacją słoweńskich win. Dodatkowo każdy z gości otrzymał pakiety konferencyjne, które posłużą nie tylko jako pamiątka, ale również jako doskonały przewodnik i zbiór informacji o tym wyjątkowym kierunku turystycznym. Wydarzenie zostało zorganizowane przez agencję Green House, która m.in. poprzez portal www.visitslovenia.pl promuje Słowenię w Polsce.
 
 
 
 
 
 
 
 
Słowenia - piksel