Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

Artykuły

Wyświetlam: 1 - 8 / 60

Kremna Rezina - bardzo słodka wizytówka Bledu

Bled to jedno z tych miejsc, które będąc w Słowenii po prostu trzeba zobaczyć. Wrażenie robią zarówno malownicze widoki miasta, jeziora z wyspą i znajdującą się na niej kapliczką, jak i jego malownicze okolice. Jednak podobne wrażenie Bled zrobi na miłośnikach kulinariów. A to za sprawą Kremnej Reziny, czyli ciastka, które od lat jest wizytówką tej mieściny, jak i całej Słowenii.

czytaj dalej »


Restauracja Amon (Podčetrtek)

Restauracja Amon jest urządzona w stylu rustykalnym z oryginalnymi ozdobami winiarskimi oraz dekoracjami pochodzącymi z bogatego dziedzictwa regionu Virštanj. Właściciele oferują swoim gościom szeroki wybór kulinarnych przysmaków i wina własnej produkcji. 


czytaj dalej »


Rejs łódką po Lublanie

Z przyjemnością polecamy Państwu kolejną atrakcję zachęcającą do odwiedzin stolicy Słowenii, Lublany. Malownicze mosty przecinające rzekę Ljubljanica, a także zabytki Starego Miasta można teraz zwiedzać z poziomu tej urokliwej rzeki.


czytaj dalej »


WODA ZDROWIA - Słoweńskie uzdrowiska naturalne

Uzdrawiająca moc wód daje początek niejednej opowieści o słoweńskich uzdrowiskach naturalnych. Są to historie o dobroczynnej mocy wód termalnych i leczniczych właściwościach zasobów naturalnych wykorzystywanych w Słowenii od wieków dla zdrowia i dobrego samopoczucia. Każda opowieść to historie ludzi, których natura inspiruje do budowania zdrowego i dobrego stylu życia.


czytaj dalej »


Słoweńskie uzdrowiska naturalne

                                                              Lecznicze wody termalne, klimat morski i górski, aerozol, słona woda, błoto z solniska, terapeutyczne peloidy i torf to naturalne leki, które Słowenia posiada w obfitości i dzięki któr


czytaj dalej »


Narty w Słowenii

Słowenia, choć mała, ośrodków narciarskich ma wiele. Każdy z nich ma w sobie coś, co przekonuje bywalców by wracali właśnie tam.


czytaj dalej »


Business link: Polska >< Słowenia

PL |  SI

Szanowni Państwo,
Zespół visitslovenia.pl to osoby, które od prawie 10 lat zajmują się t

czytaj dalej »


Oferta specjalna SPEEDWAY GRAND PRIX KRŠKO 30.04.2016

Zapraszamy do zapoznania sie ze specjalną ofertą naszgo sprawdzonego partnera Terme Čatež na pobyt w trakcie zbliżającego się SPEEDWAY GRAND PRIX KRŠKO 


czytaj dalej »