Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

Artykuły

Wyświetlam: 1 - 8 / 65

Słoweńskie termy w drodze do Chorwacji

Każdego roku dziesiątki tysięcy osób jedzie na wakacje z Polski do Chorwacji. Jedna z najlepszych tras prowadzi przez Słowenię, która leży między Austrią oraz Chorwacją.

czytaj dalej »


Hotele grupy Bernardin Hotels

 
Z przyjemnością informujemy, że portal visitslovenia.pl w sezonie 2017 rozpoczął ścisłą współpracę z Bernardin Hotels - jedną z największych grup hotelowych w Słowenii.
 
Hoteli Bernardin, d.d. to spółka , która oferuje 1 184 pokoje hotelowe w najbardziej atrakcyjnych miejscach słoweńskiego wybrzeża. Jest to jeden z głównych graczy na rynku turystycznym z zasobami 6 hoteli, 3 apartamentów i kempingów, które oferują szeroką gamę usług dla różnych segmentów rynku, począwszy od biznesu, a na turystyce wypoczynkowej kończąc. Tym samym, Spółka bierze na siebie dużą odpowiedzialność społeczną, zdając sobie sprawę z tego, że jest najważniejszym dostawcą usług hotelarskich na sł

czytaj dalej »


Salinera Resort

Bioenergy Resort Salinera położony jest pomiędzy miastami Izola a Portorož w samym środku natury, w pobliżu Parku Regionalnego Sturnjan. Ośrodek oferuje dwie różne możliwości zakwaterowania - goście mogą wybierać między hotelem a apartamentami. To tutaj znajdziesz radość, jeśli cenisz sobie spokój i bliskość przyrody oraz łagodnego klimatu śródziemnomorskiego. 
 
Hotel otoczony jest lasami sosnowymi i bujną roślinnością śródziemnomorską. Hotel Salinera oferuje kryty i odkryty basen z wodą morską oraz centrum odnowy biologicznej Syra, gdzie można zrelaksować się dzięki rozmaitym z

czytaj dalej »


St. Bernardin Resort

St. Bernardin Resort położony jest nad brzegiem morza, wzdłuż popularnej promenady między miastem Portorož a miastem Piran. Goście mogą wybrać pomiędzy prestiżowym Grand Hotel Bernardin *****, Hotelem Histrion **** i Hotelem Vile Park ***. Hotele posiadają prywatne plaże, baseny kryte i odkryte, centra odnowy biologicznej, przystań, kilka restauracji i barów, centra kongresowe oraz kasyno. 
 
Grand Hotel Bernardin *****
Prestiżowy Grand Hotel Bernardin położony jest bezpośrednio nad brzegiem morza, pomiędzy miastem Portorož a miastem Piran. Oferuje on doskonałe centrum odnowy biologicznej Paradise Spa z saunami i masażami oraz basenem krytym z podgrzewaną wodą morską. Wszystkie pokoje dysponują balkonem z widokiem na morze. W hotelu znajduje się luksusowa prywatna plaża.
 

czytaj dalej »


San Simon Resort

Hotel resort San Simon Izola położony jest wśród bujnej śródziemnomorskiej zieleni, w dziewiczym zakątku słoweńskiego wybrzeża, w miejscu, gdzie wciąż są widoczne pozostałości z czasów rzymskich starożytnego portu Haliaetium. Położony jest w małym miasteczku o bogatej historii i ciekawej architekturze.
 
Kojący wpływ wody morskiej w krytym basenie, wyrafinowane kulinarne przysmaki i niezapomniany widok z restauracji San Simon.
 
Hotel San Simon ***
Znajduje się w pięknym parku obok Hotelu Haliaetum. 

czytaj dalej »


Kremna Rezina - bardzo słodka wizytówka Bledu

Bled to jedno z tych miejsc, które będąc w Słowenii po prostu trzeba zobaczyć. Wrażenie robią zarówno malownicze widoki miasta, jeziora z wyspą i znajdującą się na niej kapliczką, jak i jego malownicze okolice. Jednak podobne wrażenie Bled zrobi na miłośnikach kulinariów. A to za sprawą Kremnej Reziny, czyli ciastka, które od lat jest wizytówką tej mieściny, jak i całej Słowenii.

czytaj dalej »


Restauracja Amon (Podčetrtek)

Restauracja Amon jest urządzona w stylu rustykalnym z oryginalnymi ozdobami winiarskimi oraz dekoracjami pochodzącymi z bogatego dziedzictwa regionu Virštanj. Właściciele oferują swoim gościom szeroki wybór kulinarnych przysmaków i wina własnej produkcji. 


czytaj dalej »


Rejs łódką po Lublanie

Z przyjemnością polecamy Państwu kolejną atrakcję zachęcającą do odwiedzin stolicy Słowenii, Lublany. Malownicze mosty przecinające rzekę Ljubljanica, a także zabytki Starego Miasta można teraz zwiedzać z poziomu tej urokliwej rzeki.


czytaj dalej »