Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

Artykuły

Wyświetlam: 1 - 8 / 68

eXplorer - międzynarodowe obozy letnie dla dzieci i młodzieży

Świetna zabawa i intensywna nauka języka angielskiego


czytaj dalej »


Magiczne ferie zimowe w Logarskiej Dolinie w Słowenii

Czy marzyliście o zimowych feriach w prawdziwie bajkowej scenerii? O alpejskiej dolinie pełnej puszystego, naturalnego śniegu z dogodnym zakwaterowaniem i niebanalną kuchnią?


czytaj dalej »


Planica 2018 - serwis specjalny

Dostępne są już bilety na finał Puchar Świata w skokach narciarskich Planica 2018. Odbędzie się w dniach 22-25 marca 2018. Ceny biletów zaczynają się od 230 zł za dzień. 

więcej informacji...


czytaj dalej »


Jože Plečnik - architekt Lublany

Filozof, grafik, projektant, ale przede wszystkim architekt i urbanista o raz jeden z najbardziej znanych na świecie Słoweńców. Przedstawiamy sylwetkę Jože Plečnika.


czytaj dalej »


Słowenia – otwórz się na nowe

Słowenia to jeden z najmniejszych krajów Unii Europejskiej, ale z bodaj największą ofertą turystyczną spośród wszystkich pozostałych krajów wspólnoty. Na szczególną uwagę zasługuje jej jakość, różnorodność, i fantastyczna dostępność.


czytaj dalej »


5 powodów, dla których warto zatrzymać się w Słowenii

Słowenia to niewielki kraj, ale o kluczowym znaczeniu geograficznym dla zmotoryzowanych turystów z Polski. To niemal obowiązkowe miejsce tranzytowe dla wyjazdów do Włoch i Chorwacji.  Poniżej przedstawiamy 5 powodów, dla których warto zaplanować trasę przez Słowenię.
 

czytaj dalej »


Słoweńskie termy w drodze do Chorwacji

Każdego roku dziesiątki tysięcy osób jedzie na wakacje z Polski do Chorwacji. Jedna z najlepszych tras prowadzi przez Słowenię, która leży między Austrią oraz Chorwacją.

czytaj dalej »


Hotele grupy Bernardin Hotels

Z przyjemnością informujemy, że portal visitslovenia.pl w sezonie 2017 rozpoczął ścisłą współpracę z Bernardin Hotels - jedną z największych grup hotelowych w Słowenii.

czytaj dalej »