Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

Artykuły

Wyświetlam: 1 - 8 / 67

Zaplanuj z nami narty w Słowenii

Miło nam poinformować, że  Visitslovenia.pl wraz z biuem podróży Starlight w listopadzie 2017 roku uruchomiły polską wersję popularnego w Europie serwisu rezerwacyjnego dla narciarzy SKIFUN.EU.


czytaj dalej »


Jože Plečnik - architekt Lublany

Filozof, grafik, projektant, ale przede wszystkim architekt i urbanista o raz jeden z najbardziej znanych na świecie Słoweńców. Przedstawiamy sylwetkę Jože Plečnika.


czytaj dalej »


Słowenia – otwórz się na nowe

Słowenia to jeden z najmniejszych krajów Unii Europejskiej, ale z bodaj największą ofertą turystyczną spośród wszystkich pozostałych krajów wspólnoty. Na szczególną uwagę zasługuje jej jakość, różnorodność, i fantastyczna dostępność.


czytaj dalej »


5 powodów, dla których warto zatrzymać się w Słowenii

Słowenia to niewielki kraj, ale o kluczowym znaczeniu geograficznym dla zmotoryzowanych turystów z Polski. To niemal obowiązkowe miejsce tranzytowe dla wyjazdów do Włoch i Chorwacji.  Poniżej przedstawiamy 5 powodów, dla których warto zaplanować trasę przez Słowenię.
 

czytaj dalej »


Słoweńskie termy w drodze do Chorwacji

Każdego roku dziesiątki tysięcy osób jedzie na wakacje z Polski do Chorwacji. Jedna z najlepszych tras prowadzi przez Słowenię, która leży między Austrią oraz Chorwacją.

czytaj dalej »


Hotele grupy Bernardin Hotels

Z przyjemnością informujemy, że portal visitslovenia.pl w sezonie 2017 rozpoczął ścisłą współpracę z Bernardin Hotels - jedną z największych grup hotelowych w Słowenii.

czytaj dalej »


Salinera Resort

Bioenergy Resort Salinera położony jest pomiędzy miastami Izola a Portorož w samym środku natury, w pobliżu Parku Regionalnego Sturnjan. Ośrodek oferuje dwie różne możliwości zakwaterowania - goście mogą wybierać między hotelem a apartamentami. To tutaj znajdziesz radość, jeśli cenisz sobie spokój i bliskość przyrody oraz łagodnego klimatu śródziemnomorskiego. 

czytaj dalej »


St. Bernardin Resort

St. Bernardin Resort położony jest nad brzegiem morza, wzdłuż popularnej promenady między miastem Portorož a miastem Piran. Goście mogą wybrać pomiędzy prestiżowym Grand Hotel Bernardin *****, Hotelem Histrion **** i Hotelem Vile Park ***. Hotele posiadają prywatne plaże, baseny kryte i odkryte, centra odnowy biologicznej, przystań, kilka restauracji i barów, centra kongresowe oraz kasyno. 

czytaj dalej »