Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

Grupy

Słowenia - wycieczki grupowe

Planujecie wspólną, zorganizowaną wycieczkę do Słowenii lub jesteście biurem podróży i macie zaplanować plan podróży?  Macie trudności z zaplanowaniem wyjazdu i wyborem atrakcji oraz miejsc na nocleg, które zadowolą całą grupę? Zwróćcie się do nas!

Proponujemy: 

  • kompleksowe wsparcie dla organizatorów turystyki (rezerwacja noclegów, planowanie programu, usługi przewodnickie, rezerwacja atrakcji oraz opieka nad grupami)
  • pomoc w organizacji wyjazdu, dla osób prywatnych, które planują wybrać się do Słowenii w większym gronie (transfer - bus, przewodnik, organizacja całego pobytu, w tym noclegów, atrakcji)

Dzięki bezpośredniemu kontaktowi z naszymi sprawdzonymi partnerami w Słowenii jesteśmy w stanie zorganizować m.in. atrakcje, takie jak:

  • Degustacje win i innych słoweńskich specjałów kulinarnych
  • Rejsy statkiem, widokowe po Adriatyku i jednodniowe wycieczki do Wenecji
  • Podróż zabytkowym pociągiem przez słoweńskie Alpy
  • Sporty ekstremalne, rafting, hydrospeed, canyoning, wspinaczka górska oraz wycieczki rowerowe (wszystkie atrakcje w asyście licencjonowanych przewodników)

 

Rafting na rzece Socza

 

Visitslovenia.pl to portal, który na podstawie własnej wiedzy i doświadczenia chętnie pomoże w kompleksowej organizacji wyjazdu. Z przyjemnością doradzimy, jakie punkty umieścić na mapie turystycznej grupy, aby wyprawa do Słowenii na długo zapisała się w pamięci każdego z jej uczestników.

Jesteśmy do dyspozycji w zakresie pomocy w organizacji transportu: rezerwacji biletów lotniczych, wynajmie busów czy wyborze miejsc noclegowych, jak również planowaniu samego zwiedzenia. Na liście polecanych przez nas atrakcji znajdują się m.in.: możliwość degustacji wybornych win w winnicach lokalnych producentów, rejsy spacerowe po Morzu Adriatyckim oraz jednodniowe wycieczki statkiem na trasie: Piran - Wenecja – Piran. W naszej ofercie nie brakuje również rozrywek dla ekip złożonych z miłośników aktywnego wypoczynku. Zainteresowani dzięki naszej pomocy, będą mogli wyruszyć na atrakcyjną wycieczkę rowerową, a także spróbować sportów takich jak rafting czy canionig.

Do skorzystania z oferty naszego portalu zapraszamy zorganizowane grupy wycieczkowe, zarówno organizatorów wyjazdów grupowych z ramienia biur podróży, jak również nieformalne grupy prywatne, pragnące przeżyć wyjątkową przygodę na łonie Słowenii.

Zaufali nam m.in.:

Bosch Siemens Group, Bydgoski Klaster Przemysłowy, gmina Międzyzdroje, Adria Airways, Port Lotniczy Bydgoszcz

 

Wszystkie powyższe świadczenia realizowane są w ramach formy bezpłatnego doradztwa.

Zapraszamy do kontaktu: info@visitslovenia.pl lub telefonicznie: 0048 691-74-86-84