Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Zaplanuj Podróż

Planujesz podróż do Słowenii? Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić. To nic nie kosztuje.

Co roku pomagamy setkom osób zrealizować słoweńskie przygody marzeń - i tak od ponad 10 lat! Już teraz możesz dołączyć do grona naszych klientów i osób zakochanych w Słowenii.

Mamy coś dla tych z Was, którzy lubią organizować podróże samodzielnie, jak i dla osób wolących oddać organizację wyjazdu w sprawdzone ręce. Pozwól, że opowiemy Ci o obu tych sposobach.

Samodzielna rezerwacja przez portal Go2slovenia.pl

Za pośrednictwem portalu Go2slovenia.pl bezpiecznie zarezerwujesz nocleg w Słowenii. Do wyboru jest kilkadziesiąt obiektów i ta baza wciąż rośnie! Są to sprawdzone przez nas obiekty: większość z nich odwiedziliśmy osobiście albo mamy długoletnie relacje z ich właścicielami i wiemy, że troszczą się o swoich gości. Rekomendujemy tylko takie miejsca, które polecilibyśmy najlepszym przyjaciołom :)

Zachęcamy do sprawdzenia oferty Go2slovenia: hoteli i apartamentów o różnym standardzie, campingów i domków letniskowych i innych miejsc, które staną się doskonałą bazą wypadową do zwiedzania Słowenii albo same w sobie posłużą jako miejsce odpoczynku i relaksu.

Rezerwacja jest 100% bezpieczna, a płatności dokonuje się po przyjeździe do zarezerwowanego obiektu.

Sprawdzam noclegi: Go2slovenia.pl

Organizacja noclegów i wycieczek do Słowenii: napisz do nas!

A gdyby ktoś zorganizował całą Twoją podróż do Słowenii, a Twoim jedynym zadaniem byłaby świetna zabawa na urlopie i to w takim stylu, jaki lubisz? Nic prostszego! Zostaw formalności nam, by cieszyć się wakacjami bez dodatkowego stresu. Uzupełnij poniższy formularz i wyślij go do nas, a my w przeciągu 2 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą, aby razem ułożyć plan podróży.

Zaproponujemy określone atrakcje turystyczne i miejsca, w których warto się zatrzymać, a wszystko to w ramach budżetu, jakim zamierzacie dysponować. Wszystko to z naszej strony jest bezpłatne.

Działamy pod szyldem Biura Podróży Starlight - Travel Brand - właściciela visitslovenia.pl, które jest oficjalne zarejestrowane w rejestrze organizatorów turystyki i pośredników turystycznych województwa kujawsko-pomorskiego pod numerem 325. Posiadamy wymaganą prawem gwarancję ubezpieczeniową i spełniamy inne wymogi formalne dla Państwa 100% pewności.

Przesłanie formularza jest jednoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z zapisami przedstawionymi w Polityce Prywatności serwisu.

Zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza, a w razie dodatkowych pytań do kontaktu:

zapytania@visitslovenia.pl | 52 321 49 87


Sprawdź opinie o visitslovenia.pl


Formularz zapytania o podróż


Podróże,turystyka
  dni
Państwa oczekiwania co do wyjazdu i dodatkowe pytania:

Przepisz kod z obrazka (wielkość liter nie ma znaczenia)*:
tokenRamka dolna