?t=js&f=jquery-ui,datepicker-pl,respond,swfobject,slimbox2,main&v=25">
Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Treść strony dostępna jest tylko dla osób, które ukończyły
18 lat.Wina Puklavec

Agroturystyka Puklavec z miasteczka Zasavci położona jest na pagórku 300 m n.p.m. skąd rozciąga się przepiękny widok na otaczające ją winnice i pagórki – ten krajobraz sięga aż po Jeruzalem, a przy ładnej pogodzie nawet dalej. Oczom daje wytchnienie o każdej porze roku - najpiękniej jest tu zaś jesienią. Wtedy też wydaje się być tu najprzyjemniej, najgwarniej – przy kropli złotego wina, wśród rozmów i intensywnych kolorów przyrody. Nasze winnice znajdują się w sercu pagórków winnych regionu Ljutomer-Ormož. To właśnie tu już dalecy przodkowie i nestorzy rodu Puklavec z troską i poświęceniem hodowali winorośl, a z niej tworzyli wspaniałe złote wina. Rodzina Puklavec z tą samą miłością i oddaniem troszczy się o 12 hektarów winnic, gdzie rośnie 45.000 winorośli. To z nich tworzone są wyśmienite wina, które już od wielu lat cieszą koneserów i jego miłośników.

Nasze wina szczycą się wieloma nagrodami i tytułami przyznawanymi zarówno w Słowenii jak i za granicą. Złota kropla win Puklavec przynosi radość, tajemniczość i ciepło słońca, które winogrona ogrzewa prawie przez cały rok.

Oprócz wyśmienitych win agroturystyka Puklavec oferuje także inne przysmaki, które można dostać jedynie tutaj. Oferta kulinarna agroturystyki jest szeroka; popisową potrawą jest domowy indyk pieczony w piecu chlebowym oraz gęś św. Marcina – oba przygotowane według domowej receptury. Tu także nigdy nie zabraknie domowego ciasta, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia!

Pozwólcie oczarować się domowej atmosferze, dobremu towarzystwu, staremu domostwu i przyjemnie spędzonym czasie, który zatrzymuje się przy lampce dobrego wina.

Zarezerwuj degustację naszych win

Zarezerwuj noclegFurmint (slo. Šipon)
Furmint (slo. Šipon)
Sauvignon
Sauvignon
Rumeni muškat
Rumeni muškat
Sivi pinot
Sivi pinot
Modri pinot rose
Modri pinot rose
Še bom (Jeszcze proszę)
Še bom (Jeszcze proszę)