Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

Noclegi

Pokaż mapę rekomendowanych obiektów

Podróże,turystyka
Rodzaj: Nasza rekomendacja:
Region: Miasto:
Ramka dolna

Wyświetlam: 1 - 6 / 6


Domačija Vodnik

Domačija Vodnik kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Adergas 27, 4207 Cerklje na Gorenjskem
Rodzaj: Hotel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Witamy w naszych progach! Wygoda najwyższej jakości. Idealne miejsce odpoczynku, poznawania przyrody i słoweńskiej kuchni – Domačija Vodnik

czytaj dalej »


Hotel Creina

Hotel Creina kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Koroška cesta 5, 4000 Kranj
Rodzaj: Hotel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

W Hotelu Creina zapewniamy Państwu stuprocentowy relaks w sercu miasta Kranj. Od nas jest tylko krok do miejskiego życia miasta i wspaniałej przyrody, która je otacza. Pobyt u nas jest zawsze czymś wyjątkowym – nasz hotel wybudowany według planów architekta Edvarda Ravnikara ma wartość kulturową gdyż został ogłoszony zabytkiem historyczno-kulturalnym.

czytaj dalej »


Hotel Kozana

Hotel Kozana kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Kozana 94, 5212 Dobrovo
Rodzaj: Hotel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

3-gwiazdkowy Hotel Kozana położony jest w miejscowości Kozana, w pobliżu włoskiej granicy, 16 km od Novej Goricy. Otaczająca go bujna zieleń oraz sąsiedztwo malowniczych winnic sprawiają, że jest to doskonałe miejsce dla wszystkich tych, którzy podczas urlopu lubią poza domem czuć się "jak w domu".

czytaj dalej »


Vinska klet „Bjana” Miran & Petra Sirk

Vinska klet „Bjana” Miran & Petra Sirk

Biljana 38, 5212 Dobrovo v Brdih
Rodzaj: Noclegi przy winnicach , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

 

W sercu regionu winnicznego Goriška Brda, gdzie jednoczą się wpływy świata przedalpejskiego i śródziemnomorskiego, dojrzewają wykwintne wina musujące Bjana. Ich domem jest stara, choć w pełni odrestaurowana posiadłość Dorišče – a konkretnie jedna z najstarszych piwnic winnych w szerokim regionie. Posiadłość została zbudowana w XIII wieku przez miejscowych bogaczy i została nazwana Wyglan. Obecnie jest własnością rodziny Mirana Sirka. Posiadłość oraz pałacyk kupił jego pradziadek Franc Obljubek po pierwszej wojnie światowej. Część parteru została przeznaczona na wygodne, przestronne i komfortowe pokoje gościnne o hotelowym standardzie, do których serdecznie zapraszamy.

Bjana - pokójDo dyspozycji naszym gościom oddajemy wygodne pokoje, których wyposażenie i standard dorównuje hotelowemu. Salon, w którym podawane są śniadania, służy jako miejsce spotkań i miejsce degustacji naszych win musujących.

Pokoje są dwuosobowe, wyposażone w łazienkę z kabiną prysznicową, mają też telewizję satelitarną i dostęp do Internetu. W cenie noclegu jest bogate śniadanie, składające się z produktów regionalnych najwyższej jakości, typowych dla tego regionu oraz butelka wina musującego według wyboru gości. Dla naszych gości przygotowujemy zwiedzanie piwnicy oraz degustację win.

Więcej informacji na:

zapytania@visitslovenia.pl

czytaj dalej »


Agroturystyka Lenar – Turistična kmetija Lenar

Agroturystyka Lenar – Turistična kmetija Lenar

Logarska dolina 11, 3335 Solčava
Rodzaj: Agroturystyka , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Gospodarstwo agroturystyczne Lenar leży w sercu Doliny Logarskiej, która słynie jako jedna z najładniejszych dolin alpejskich. Równe dno doliny otoczone jest wysokimi szczytami Alp Kamnicko-Sawinjskich, stanowiących najbardziej na wschód wysuniętą część europejskiego regionu alpejskiego.

czytaj dalej »


EKO KAMP ADRENALINČEK SOČA

EKO KAMP ADRENALINČEK SOČA

Soča 38, 5232 Soča
Rodzaj: Camping , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Pierwszy ekologiczny kemping w Słowenii stworzony został wyłącznie z materiałów naturalnych. Potrzebne oświetlenie i ciepłą wodę zapewniają kolektory słoneczne. Tu śmieci i odpadki sortujemy na miejscu, a do prania i sprzątania używamy wyłącznie produktów, które ulegają rozkładowi. Perełką kempingu są tzw. łóżka Sočy (Soška Postelja): otwarte drewniane domki, w których rozbity jest namiot wyposażony w materace, koce, poduszki. Goście otrzymują świeżą pościel oraz baterie słoneczne.

czytaj dalej »Wyświetlam: 1 - 6 / 6