Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Noclegi

Pokaż mapę rekomendowanych obiektów

Podróże,turystyka
Rodzaj: Nasza rekomendacja:
Region: Miasto:
Ramka dolna

Wyświetlam: 1 - 6 / 6


Kemping Koren Kobarid

Kemping Koren Kobarid kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Ladra 1b, Kobarid
Rodzaj: Camping , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

W niezwykłym miejscu, na tarasach porośniętych lasem, bezpośrednio nad rzeką Soča, znajduje się jeden z najpiękniej położonych kempingów w Słowenii. Kemping Koren Kobarid **** jest jedynym czterogwiazdkowym kempingiem w tej części Doliny Soczy. Może przyjąć 280 gości na campingu i 36 gości w domkach ekologicznych. Ma on długą tradycję w ekoturystyce i był jednym z pierwszych kempingów w Słowenii, które otrzymały EU Ecolabel - europejski certyfikat turystyki ekologicznej. Kemping jest otwarty przez cały rok, w tym samym czasie można również przebywać w domkach ekologicznych.

czytaj dalej »


Domačija Vodnik

Domačija Vodnik kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Adergas 27, 4207 Cerklje na Gorenjskem
Rodzaj: Hotel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Witamy w naszych progach! Wygoda najwyższej jakości. Idealne miejsce odpoczynku, poznawania przyrody i słoweńskiej kuchni – Domačija Vodnik

czytaj dalej »


Hotel Creina

Hotel Creina kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Koroška cesta 5, 4000 Kranj
Rodzaj: Hotel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

W Hotelu Creina zapewniamy Państwu stuprocentowy relaks w sercu miasta Kranj. Od nas jest tylko krok do miejskiego życia miasta i wspaniałej przyrody, która je otacza. Pobyt u nas jest zawsze czymś wyjątkowym – nasz hotel wybudowany według planów architekta Edvarda Ravnikara ma wartość kulturową gdyż został ogłoszony zabytkiem historyczno-kulturalnym.

czytaj dalej »


Hotel Villa Kozana

Hotel Villa Kozana kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Kozana 94, 5212 Dobrovo
Rodzaj: Hotel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Hotel Villa Kozana oferuje swoim gościom w pełni komfortowy wypoczynek w sercu winiarskiego regionu Goriška Brda. Ładnie urządzone pokoje, śniadania w formie bufetu z lokalnymi produktami i taras z widokiem na winnice to jego główne atuty.

czytaj dalej »


Vinska klet „Bjana” Miran & Petra Sirk

Vinska klet „Bjana” Miran & Petra Sirk

Biljana 38, 5212 Dobrovo v Brdih
Rodzaj: Noclegi przy winnicach , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

 

W sercu regionu winnicznego Goriška Brda, gdzie jednoczą się wpływy świata przedalpejskiego i śródziemnomorskiego, dojrzewają wykwintne wina musujące Bjana. Ich domem jest stara, choć w pełni odrestaurowana posiadłość Dorišče – a konkretnie jedna z najstarszych piwnic winnych w szerokim regionie. Posiadłość została zbudowana w XIII wieku przez miejscowych bogaczy i została nazwana Wyglan. Obecnie jest własnością rodziny Mirana Sirka. Posiadłość oraz pałacyk kupił jego pradziadek Franc Obljubek po pierwszej wojnie światowej. Część parteru została przeznaczona na wygodne, przestronne i komfortowe pokoje gościnne o hotelowym standardzie, do których serdecznie zapraszamy.

Bjana - pokójDo dyspozycji naszym gościom oddajemy wygodne pokoje, których wyposażenie i standard dorównuje hotelowemu. Salon, w którym podawane są śniadania, służy jako miejsce spotkań i miejsce degustacji naszych win musujących.

Pokoje są dwuosobowe, wyposażone w łazienkę z kabiną prysznicową, mają też telewizję satelitarną i dostęp do Internetu. W cenie noclegu jest bogate śniadanie, składające się z produktów regionalnych najwyższej jakości, typowych dla tego regionu oraz butelka wina musującego według wyboru gości. Dla naszych gości przygotowujemy zwiedzanie piwnicy oraz degustację win.

Więcej informacji na:

zapytania@visitslovenia.pl

czytaj dalej »


EKO KAMP ADRENALINČEK SOČA

EKO KAMP ADRENALINČEK SOČA

Soča 38, 5232 Soča
Rodzaj: Camping , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Pierwszy ekologiczny kemping w Słowenii stworzony został wyłącznie z materiałów naturalnych. Potrzebne oświetlenie i ciepłą wodę zapewniają kolektory słoneczne. Tu śmieci i odpadki sortujemy na miejscu, a do prania i sprzątania używamy wyłącznie produktów, które ulegają rozkładowi. Perełką kempingu są tzw. łóżka Sočy (Soška Postelja): otwarte drewniane domki, w których rozbity jest namiot wyposażony w materace, koce, poduszki. Goście otrzymują świeżą pościel oraz baterie słoneczne.

czytaj dalej »Wyświetlam: 1 - 6 / 6