Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Noclegi

Pokaż mapę rekomendowanych obiektów

Podróże,turystyka
Rodzaj: Nasza rekomendacja:
Region: Miasto:
Ramka dolna

Wyświetlam: 1 - 5 / 5


APARTMENTY LAVANDA (w Žusterna)

APARTMENTY LAVANDA (w Žusterna) kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Istrska 67, 6000 Koper
Rodzaj: Apartamenty , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

APARTMENTY LAVANDA (w Žusterna)

czytaj dalej »


HOTEL AQUAPARK ŽUSTERNA

HOTEL AQUAPARK ŽUSTERNA kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Istrska 67, 6000 Koper
Rodzaj: Hotel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

czytaj dalej »


Terme Čatež na Słoweńskim Wybrzeżu

Terme Čatež na Słoweńskim Wybrzeżu kategoria hotelu / obiektu noclegowego

Pristaniška 3, 6000 Koper
Rodzaj: Hotel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Koper, pełne przyjemnego gwaru miasto kupieckie, akademickie, ośrodek kulturowy i sportowy na słoweńskim wybrzeżu przez cały rok gości przyjezdnych. Oprócz gości biznesowych i sportowców chętnie zatrzymują się tu także ci, którzy szukają zarówno spokojnego jak i aktywnego odpoczynku.

czytaj dalej »


Apartmaji  Petrič Marjetica&Vojko, Vojko Petrič

Apartmaji Petrič Marjetica&Vojko, Vojko Petrič

Letoviška pot 1, 6000 Koper
Rodzaj: Apartamenty , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Apartamenty Vojko Petrič usytuowane są w idealnej lokacji- w tak zwanej Žusternie, oddalonej zaledwie kilometr od centrum miasta Koper. Odległość apartamentu od morza wynosi zaledwie 100m! W takiej również odległości położony jest basen, który znajduje się w obiekcie plażowym, klub kajakowy oraz windsurfing. Obok apartamentów jest Hotel Žusterna, termy oraz kryty basen. Do centrum miasta Koper prowadzi deptak wzdłuż morza, gdzie znajdują się również ławki z których można podziwiać zachód oraz wschód słońca. Deptak jest również trasą rowerową, która jest bardzo dobrze oświetlona i przystosowana dla rowerzystów oraz spacerowiczów.

czytaj dalej »


Hostel Histria Koper

Hostel Histria Koper

Ulica Pri Velikih Vratih 17, 6000 Koper
Rodzaj: Hostel , Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim

Hostel Histria znajduje się w starym centrum miasta Koper, w małej uliczce przy Rynku Prešerna, w pobliżu północnej bramy, tzw. bramy »Muda«. Gości

i turystów oczarowuje jego osobliwy wygląd: odnowiony stary dom w typowym dla Istrii stylu, gwarantujący przyjazny i bezpieczny przystanek wszystkim podróżnym. Doskonała lokacja, niska cena i przemili właściciele, to tylko niektóre z zalet hostelu.

Hostel Histria stanowi doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Kopru oraz innych miast słoweńskiego wybrzeża. Jest oddalony od dworca kolejowego oraz głównego przystanku autobusowego o zaledwie o 10 min. Dogodne połącznia komunikacji publicznej umożliwiają zaplanowanie wycieczek okolicznych wiosek takich jak: Koštabona, Puče, Sv. Peter, Truške… W okresie letnim niezwykle popularną atrakcją jest tu wyprawa opłynięcia słoweńskiego wybrzeża w łodzią.

W Hostelu Histria goście mają do dyspozycji klimatyzowane pokoje 6- i 8-osobowe, zaopatrzone w piętrowe łóżka oraz zamykane na klucz szafki. Wyposażone w pralki łazienki oraz dwie mniejsze kuchnie rozmieszczone na piętrach, przeznaczone są specjalnie do wspólnego użytku. Na terenie całego hostelu dostępny jest bezpłatny Internet Wi-fi. Gościom bezpłatnie udostępniana jest świeża pościel. Istnieje również możliwość wypożyczenia ręczników. Miejscem spotkań i zabaw Hostelu Histria jest bar umiejscowiony w sąsiednim budynku, gdzie istnieje również możliwość zjedzenia śniadania.

W recepcji hostelu znajduje się punkt informacji, w którym turyści mogą dowiedzieć się o lokalnych atrakcjach miasta Koper oraz jego okolic, a także o możliwościach organizacji wycieczek z przewodnikiem. Personel hostelu jest niezwykle życzliwy i chętnie dzieli się informacjami o interesujących miejscach, które należy koniecznie odwiedzić podczas pobytu w Słowenii.

Hostel Histria jest

czytaj dalej »