Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Noclegi Agroturystyka Govc - Vršnik

Kategoria: Kategoria hotelu / obiektu noclegowego
Adres: Robanov Kot 34, 3335 Solčava
Rodzaj: Agroturystyka
Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskimInformacjeMapa

 
 
 
Gospodarstwo Govc-Vršnik znajduje się w Słowenii, a konkretnie w malowniczej miejscowości Solčava w regionie Savinjska. Jest to rodzinny pensjonat, który oferuje odwiedzającym możliwość poznania autentycznego słoweńskiego życia na wsi i gościnności.
 
Agroturystyka Govc-Vršnik oferuje:
 
1. Zakwaterowanie: gospodarstwo zazwyczaj oferuje pokoje zaprojektowane w tradycyjnym słoweńskim drewnianym wystroju i zapewniają przytulną atmosferę.
2. Lokalna kuchnia: jedną z głównych atrakcji pobytu na farmie w Słowenii jest możliwość delektowania się pysznymi domowymi posiłkami przygotowanymi z lokalnych składników. Goście mogą poznać tradycyjne słoweńskie specjały i przysmaki, często przygotowywane z produktów uprawianych w samym gospodarstwie.
3. Rekreacja na świeżym powietrzu: gospodarstwo Govc-Vrsnik jest typowo położone w malowniczej wiejskiej okolicy i oferuje możliwości spędzania czasu na świeżym powietrzu, takie jak piesze wycieczki, jazda na rowerze i zwiedzanie okolicy. Goście mogą cieszyć się naturalnym pięknem Doliny Logarskiej, Robanov kot lub Matkov kot podczas aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.
4. Relaks: goście mogą wybrać się na spokojny spacer jednym z wielu szlaków lub po prostu usiąść na tarasie lub nad rzeką poniżej gospodarstwa i zanurzyć się w ciszy zalesionej okolicy. Podziwiaj widoki i dźwięki tego idyllicznego miejsca, relaksując się na łonie natury.
 
 
Gospodarstwo turystyczne Govc Vrsnik oferuje wyjątkowe i niezapomniane wrażenia dla podróżnych poszukujących autentycznego spojrzenia na wiejskie życie w Słowenii, z możliwością relaksu i odkrywania słoweńskiej kultury. W pokojach czeka bezpatne WiFi, ogród z tarasem z widokiem na góry. Można liczyć na prywatny parking. Pokoje są wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych i prywatną łazienkę z prysznicem. Śniadania kontynetalne możliwe są w wersji wegetariańskiej.