Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Noclegi Kamp Danica - Bohinj

Adres: Triglavska 60, 4264 Bohinjska Bistrica
Rodzaj: Camping
Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim


  • Kamp Danica - Bohinj
  • Kamp Danica - Bohinj
  • Kamp Danica - Bohinj
  • Kamp Danica - Bohinj

InformacjeMapa

KAMPING DANICA - BOHINJ

Kamping Danica położony jest zaledwie kilkaset metrów od miasteczka Bohinjska Bistrica w Parku Narodowym Triglav. Jednocześnie jego położenie, wybrane z myślą o wygodzie Gości sprawia, że jest doskonałym miejscem wypoczynkowym. Łączy klimat oddalenia od hałasu i wypoczynku na łonie natury oraz bliskość i dostępność sklepów, barów i restauracji, ośrodka zdrowia, Aquaparku i centrum informacji. Położenie kampingu Danica umożliwia wygodny i spokojny wypoczynek; powierzchnia jest wyrównana i trawiasta, Gościom oferuje dużo słońca i cieni drzew, szum rzeki i plac zabaw dla dzieci. W sumie 4,5 ha powierzchni dla około 700 Gości.

Kemping Danica jest nowocześnie wyposażony i wygodny, dostosowany do wymagań osób w każdym wieku i czynny przez cały rok!

Obszar kampingu jest przystosowany do potrzeb inwalidów. Do użytku Gości są nowocześnie wyposażone pomieszczenia sanitarne, z pralnia, zmywarkami; mają także miejsce dla kamperów. Można skorzystać z Internetu wi-fi oraz z komputera.

Kamping ma wyznaczone place do gier (w tenis, badminton, siatkówkę i tenis stołowy), ogrodzony plac zabaw dla dzieci i wielofunkcyjną salę sportową.


"Dzień na Kamp Danica" na naszym blogu >


 

Kamping Danica otrzymał certyfikat kampingu przyjaznego rowerzystom. Wszystkich, którzy region chcą zwiedzić na rowerach wyposażą we wszelkie potrzebne informacje; do dyspozycji są także narzędzia i parkingi dla rowerów oraz możliwość wyprania i wysuszenia ubrań.

Na terenie kampingu Danica jest bar Allo Allo i restauracja Danica, w pobliżu zaś sklepy, bank i poczta, biblioteka, ośrodek zdrowia, centrum informacji i Aquapark z wellnessem. Psy są mile widziane i mają wyznaczony teren toaletowy o nazwie „Artur”.

W zimie na kampingu Danica Goście mają do dyspozycji ogrzewane pomieszczenia sanitarne, miejsce dla kamperów, możliwość przyłączenia się do sieci elektrycznej i bezpłatny Internet. Do ośrodków narciarskich Gości dowozi specjalny bezpłatny ski-bus, a Goście mogą kupić ski-passy ze specjalną zniżką. Bohinj w zimie zmienia się w miejsce narciarskiego raju; można tu jeździć na nartach i snowboardzie, biegać na nartach, chodzić z kijkami i rakietami, uprawiać zimowe kolarstwo i trekking oraz jeździć na sankach, konno, wspinać się, jeździć na łyżwach… Okolica oferuje jeszcze wiele innych możliwości aktywnego zimowego wypoczynku.

Jak dotrzeć na kamping Danica?

Kierunek: Bled – Soteska – Bohinjska Bistrica – należy kierować się na tablice Kamp Danica.

Kierunek Jesenice/Lublana (pociąg) – Bled – Bohinjska Bistrica (ze stacji około 10 minut pieszo)

Odległość kampingu Danica od miast:

 

 

 

Lublana

81 km

1 h

Jesenice

43 km

40 min

Nova Gorica

184 km

2 h 5 min

Zagreb (Chorwacja)

221 km

2 h 45 min

Trieste (Włochy)                                                                                                               

178 km             

2 h 15 min

Wiedeń (Austria)

422 km

4 h

Bazylika Marije Pomagaj (Brezje)

  33km                

35 min

 

Więcej informacji na:

zapytania@visitslovenia.pl