Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Noclegi Turistična Kmetija Puklavec

Adres: Zasavci 21, 2275 Miklavž pri Ormožu
Rodzaj: Agroturystyka
Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskim


  • Turistična Kmetija Puklavec - z zewnątrz
  • Turistična Kmetija Puklavec
  • Turistična Kmetija Puklavec
  • Turistična Kmetija Puklavec
  • Turistična Kmetija Puklavec
  • Turistična Kmetija Puklavec - z zewnątrz
  • Turistična Kmetija Puklavec
  • Turistična Kmetija Puklavec
  • Turistična Kmetija Puklavec

InformacjeMapa

Agroturystyka rodziny Puklavec położona jest w sercu Goric, obszaru Ljutomer-Ormož, w miasteczku Zasavci i na pagórku wysokim na 300 m n.p.m. Rozciąga się z niego przepiękny widok na otaczające winnice i pagórki, których widok przy sprzyjających warunkach atmosferycznych sięga aż po Jeruzalem, a przy ładnej pogodzie nawet i dalej.

Tutejsze widoki dają wytchnienie oczom o każdej porze roku, ale najpiękniej jest tu jesienią. Wtedy też wydaje się być tu najprzyjemniej i najgwarniej, zwłaszcza przy kropli złotego wina, wśród rozmów i intensywnych kolorów przyrody.

Nocleg w winnicy Puklavec

Agroturystyka Puklavec dysponuje czterema pokojami (zaprasza do 12 osób), z których każdy ma swoją łazienkę, a z ich okien rozciągają się przyjemne widoki na winnice. Do tego również posiadacze kamperów znajdą tu przyjemne miejsce parkingowe, gdzie będą mogli odpocząć i nabrać sił przed dalszą podróżą.

Jeżeli bylibyście zainteresowani pobytem kamperem w winnicy to zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wyjątkowe wino

Walory tego regionu odkryli już dalecy przodkowie i nestorzy rodu Puklavec. Z troską i poświęceniem zabrali się za hodowlę winorośli, której tradycja kultywowana jest do dziś. Dzięki temu potomkowie rodziny z miłością i oddaniem troszczy się o 12 hektarów winnic, gdzie rośnie 45.000 winorośli, z których tworzone są wyśmienite wina. I nie jest to rzucanie słów na wiatr, bo tutejsze trunki regularnie zdobywają nagrody zarówno w Słowenii jak i za granicą. Złota kropla z tego regionu przynosi radość, tajemniczość i ciepło słońca, które ogrzewa winogrona prawie przez cały rok. Tę rodzinną miłość i tradycję skrytą w wybranych gatunkach win białych (Chardonay, Sauvignon, Renski rizling, Muszkat otonel, Szipon) będą mogli Państwo odkryć tam, gdzie ono powstaje – w ich winnych piwnicach.

Zapraszamy więc do zapoznania się z rodzinnym charakterem agroturystyki Puklavec, która w swoim starym, rodzinnym i tradycyjnym domu zawsze gości dobry humor oraz przyjemne chwile, które pomaga zatrzymać kropla lub dwie doskonałych białych win. Bo nie jest żadną tajemnicą, że u Puklavców zawsze ugoszczą Was wspaniałymi winami.

Wyśmienita kuchnia

A to nie koniec, bo prócz wyśmienitych win agroturystyka Puklavec oferuje także inne pyszności, które można dostać jedynie tutaj. Oferta kulinarna agroturystyki jest szeroka i dostosowuje się do życzeń gości. Osobiście jednak polecamy zdać się na talent kucharski gotujących kobiet rodziny Puklavec. Ich popisową potrawą jest domowy indyk pieczony w piecu chlebowym oraz gęś św. Marcina – oba dania są przygotowywane według domowej receptury. I jeszcze jedna dobra wiadomość: tu nigdy nie zabraknie domowego ciasta, które zadowoli nawet najbardziej słodkie podniebienia!

Proszę się więc nie zdziwić się, jeśli to właśnie tutaj doznają Państwo niesamowitej, prawdziwej i niewyuczonej przyjazności oraz świeżości, a także znajdą wyśmienity trunek, dla których będą Państwo tu wracać tak, jak w swoje rejony każdej wiosny wracają jaskółki. My doświadczamy tego za każdym razem, kiedy odwiedzamy to niesamowite miejsce.

Zarezerwuj teraz! 

Wiecej informacji na:

zapytania@visitslovenia.pl

SPRAWDŹ OFERTĘ WAKACJI WŚRÓD WINNIC (TUTAJ)