Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

2021-06-11

Słowenia - odkryj aktywnie - webinarium


Słowenia - webinarium

W czwartek 10 czerwca w hotelu FourPoints Warsaw Mokotów Słoweńska Organizacja Turystyczna zorganizowała wydarzenie - webinarium poświęcone promocji oferty turystycznej Słowenii. Wydarzenie miało formułę hybrydową - uczetniczyli w nim zarówno goście w studio, jak i prelegenci oraz widzowie zdalni. Całość była transmitowana na żywo.

W zaaranżowanym studiu organizatorzy gościli m.in. Ambasador Republiki Słowenii w Warszawie, Panią Boženę Forštnarič Boroje i Adama Gąsiora - redaktora naczelnego portalu waszaturystyka.pl.  W webinarium udział wzięli również przedstawiciele słoweńskiej branży turystycznej m.in. Luka Vrančič oraz Dejan Iskra. Słoweńską Organizację Turystyczną reprezentował oraz całe wydarzenie organizował Paweł Kranc (visitslovenia.pl).
Od maja 2021 coraz więcej polskich turystów pyta o możliwość pobytu w Słowenii. Na razie rezerwacje dokonywane są przez klientów indywidualnych natomiast agencje otrzymują już zapytania o ofertę na jesień 2021. 
 
Przypomnijmy, że od kilku tygodniu po przerwie również Polskie linie Lotnicze LOT przywróciły połączenia Warszawy z Lublaną.
Słowenia - piksel