Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

2021-09-03

Pierwszy Wirtualny Wyścig Kolarski I FEEL SLOVENIA!


W dniach 27 lutego - 27 marca 2021 r. w Rouvy, jednej z najlepszych aplikacji do wirtualnego kolarstwa halowego, odbędzie się pierwszy Wirtualny Wyścig Kolarski I FEEL SLOVENIA dla rowerzystów rekreacyjnych. W ramach 5 etapów rowerzyści będą mieli szansę wirtualnie poznać piękno i różnorodność Słowenii.

Wyścig kolarski

Aplikacja Rouvy ma prawie pół miliona zarejestrowanych użytkowników, którzy będą mieli szansę wziąć udział w pierwszym wirtualnym wyścigu kolarskim I FEEL SLOVENIA między 27 lutego a 27 marca 2021 r. W pięciu etapach aplikacja zabierze ich na wirtualną przejażdżkę po Słowenii. Organizatorzy mają nadzieję, że to doświadczenie zainspiruje rowerzystów do zwiedzenia Słowenii także osobiście.

Łącznie odbędzie się 5 wyścigów, po jednym w tygodniu, w soboty o 19:00 CEST.

Harmonogram: 

  • 27 lutego: Bohinj - Bled - Pokljuka

  • 6 marca: Izola - Šmarje - Koper

  • 13 marca: Cerklje - Krvavec

  • 20 marca: Črnomelj - Novo mesto

  • 27 marca: Ljubljana Chronometer

Dostępna będzie także możliwość oglądania wyścigu na żywo na kanale Rouvy na platformie YouTube z udziałem angielskiego komentatora. Na każdej trasie dołączą zawodowi rowerzyści, wśród nich także Primož Roglič.

To nie przypadek, że Słowenia jest kolarskim supermocarstwem i jest domem dwóch najlepszych kolarzy świata (Roglič i Pogačar). Słowenia ma nieskończoną liczbę tras rowerowych, na których od lat trenowały również ci sportowcy. 


Zwiedzanie Słowenii rowerem? 

Najpotrzebniejsze informacje i propozycje tras rowerowych - dostępne tutaj.


APLIKACJA ROUVY

Rouvy to aplikacja do treningu kolarstwa halowego, która wykorzystuje tzw. „drogi rozszerzone”, aby stworzyć możliwość zdobycia doświadczenia treningowego. Łączą one oparte na GPS filmy przedstawiające rzeczywiste miejsca z animowanymi obiektami 3D i awatarami kolarzy.

 

Źródło: slovenia.info

 
Słowenia - piksel