Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

2020-05-26

Znamy nowy termin Mistrzostw Świata w lotach narciarskich w Planicy


Zgodnie z decyzją rady Międzynarodowego Związku Narciarskiego (FIS), nowym terminem w jakim odbędą się Mistrzostwa Świata w lotach narciarskich jest druga dekada grudnia.

Zawody, które pierwotnie miały odbyć się w marcu 2020 roku ostatecznie odbędą się w terminie 11-13 grudnia 2020 roku. Prócz nowego terminu Mistrzostw Świata w Słowenii ustalono również kalendarz zawodów na sezon 2020/2021.

Przypomnijmy, że pandemia koronowirusa skróciła i zmieniła sezon w wielu dyscyplinach sportowych. Nie inaczej było ze skokami narciarskimi. W pamięci zostanie zamieszanie z zawodami w Norwegii. Mistrzostwa Świata w Planicy na kilkanaście dni przed terminem zostały odwołane. Międzynarodowa Federacja Narciarska wraz ze słoweńskim związkiem narciarskim zapowiedzieli nie odwołanie, a przełożenie tego ważnego wydarzenia.

Za podaniem nowego terminu kibice musieli czekać, aż do końca maja 2020.
Teraz wszystko jest jasne. Podobnie w latach ubiegłych wraz z naszym biurem podróży możecie wybrać się na grudniowe mistrzostwa. Więcej informacji znajdziecie w naszym serwisie specjalnym poświęconym zarówno Mistrzostwom Świata w lotach narciarskich 2020 oraz Finału Pucharu Świata w skokach narciarskich, które zaplanowane są na marzec 2021.

Więcej informacji

Wiadomość za serwisem: siol.net

 
Słowenia - piksel