Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

/
2018-11-28

Słowenia dla zorganizowanych grup i MICE


  • Słowenia dla zorganizowanych grup i MICE
  • Słowenia dla zorganizowanych grup i MICE
  • Słowenia dla zorganizowanych grup i MICE
  • Słowenia dla zorganizowanych grup i MICE
  • Słowenia dla zorganizowanych grup i MICE
  • Słowenia dla zorganizowanych grup i MICE

8 listopada 2018 r. zorganizowaliśmy w warszawskim hotelu Regen śniadanie biznesowe, celem którego było przybliżenie Słowenii polskim agencjom, które w swojej ofercie mają organizowanie wyjazdów dla grup (incentive, kongresy, konferencje, itp.).

Nasze zaproszenie ze strony słoweńskiej przyjęły przedstawicielki dwóch największych sieci hoteli (Sava oraz Bernardin) oraz butikowego hotelu EcoHotel z Bohinja. Przez ponad 3 godziny, prócz prezentacji ofert, mogliśmy podyskutować w gronie profesjonalistów na temat oferty jaką nasi partnerzy, a zarazem Słowenia ma dla polskiego sektora MICE. Jednym z pozytywnych elementów spotkania był udział przedstawicieli linii lotniczych, w tym PLL LOT, które oferują bezpośrednie połączenia lotnicze na trasie Warszawa - Lublana.

Jeżeli zainteresowani jesteście wsparciem przy organizacji wyjazdu grupy do Słowenii - zapraszamy do kontaktu.

Słowenia to bardzo popularny kierunek wyjazdów MICE. Z jednej strony oferuje doskonałą bazę konferencyjną w takich turystycznych perełkach jak Bled (więcej przeczytasz tutaj), gdzie nad brzegiem bajecznego jeziora zlokalizowanych jest kilka czterogwiazdkowych oraz pięciogwiazdkowy hoteli, czy nadmorski resort Bernardin ze świeżo wyremontowanymi pokojami pięciogwiazdkowego hotelu Grand Hotel Bernardin.

Z drugiej strony Słowenia to mały, butikowy kraj, gdzie wciąż można znaleźć atrakcje, jakie stanowią wartość ofert MICE. Doskonałe wino i spotkania z osobami, które ten trunek produkują, kulinaria - czerpanie z bogatych doświadczeń - oryginalne przepisy na potrawy, które tworzone są z naturalnych produktów. Dziesiątki atrakcji aktywności dla grup w tym rafting (przeczytaj tutaj), clambing, trekking po Alpach, rowery i wiele, wiele więcej.

Przy opisie słoweńskiej oferty dla grup MICE nie sposób nie wspomnieć o kilkudziesięciu resortach termalnych. Termy to wciąż nieodkryta w Polsce bogata oferta Słowenii. Hotele o różnym standardzie, baseny, centra SPA i wellness. Zestawienie tych ofert w połączeniu z wysoką jakością i „elastycznym” podejściem zarządzających sprawiło, iż agencje MICE z zachodniej Europy bardzo chętnie korzystają z ofert resortów termalnych. Na szczególną uwagę zasługują takie resorty jak: Terme Olimia (przeczytaj więcej) czy resort Terme3000 w Moravskich Toplicach na wschodzie Słowenii.

Słowenia - piksel