Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Słoweńskie info

Wyświetlam: 65 - 72 / 76

Słoweńskie wybrzeże - teraz jeszcze łatwiej możesz je odkryć

2019-12-19

W ostatnim czasie, na słoweńskim wybrzeżu, a dokładnie w okolicach Portorož otwarto trzy nowe szlaki turystyczne. Ścieżki pozwolą na wędrówki, dzięki którym będzie można odkryć najpiękniejsze miejsca słoweńskiej riwiery. Podczas spacerów można spotkać zabytki, ponadczasowe soliny, fotogeniczną Zatokę Księżycową oraz podziwiać malowniczy krajobraz wybrzeża Adriatyku.


czytaj dalej »


Planica jest nasza. Historia wielkich polskich chwil w Słowenii

2023-12-20

Trzy rekordy świata, wiele zwycięstw, piękne chwile i wspólne śpiewanie Mazurka Dąbrowskiego. Planica w Słowenii to jedno z najważniejszych miejsc na mapie historii polskich skoków narciarskich. Przypominamy najważniejsze wydarzenia z udziałem biało-czerwonych w tym miejscu.


czytaj dalej »


Jak Słoweńcy zakochiwali się w lataniu na nartach

2019-11-07

Wydaje się wręcz niemożliwe, że mając do dyspozycji mamucią skocznię narciarską w Planicy i tak wielkie tradycje, Słoweńcy tylko dwa razy poprawiali dotychczas rekord świata w długości lotu.


czytaj dalej »


Słowenia zaprasza polskie biura podróży na prezentację oferty

2019-11-07

Słoweńska Organizacja Turystyczna „Feel Slovenia” zaprasa przedstawicieli polskich biur podróży na oficjalną prezentację oferty turystycznej Słowenii. „Slovenian Workshop”. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada w hotelu Regent.


czytaj dalej »


Planica w tym roku bez Pucharu Świata. Ale nie bez lotów!

2020-03-13

W sezonie 2019/20 Puchar Świata w skokach narciarskich zakończy się poza Słowenią. Tydzień po nim w Planicy odbędą się jednak mistrzostwa świata w lotach narciarskich.


czytaj dalej »


Spełniamy marzenia - nasz domek w słoweńskiej winnicy!

2019-07-29

Latem 2019 roku udało nam się spełnić jedno ze "słoweńskich marzeń" - wprowadzamy ofertę pobytów w naszym domku zlokalizowanym pośród winnic regionu Jerusalem.


czytaj dalej »


Jesienna Słowenia z programem promocyjnym partnerów visitslovenia.pl

2019-05-17

Biorąc pod uwagę zeszłoroczne doświadczenia nasz portal visitslovenia.pl wraz z naszymi słoweńskim partnerami przygotował specjalną ofertę cenową oraz gratisowych świadczeń na pobyty grup w terminach od 15 września do 15 listopad 2019 roku.


czytaj dalej »


Wellness Orhidelia (Terme Olimia) już 10 lat na szczycie!

2019-09-23

W tym roku mija 10 lat od powstania wellness Orhidelia w resorcie termalnym Olimie!


czytaj dalej »