Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie sprawdź

Salinera Resort


Bioenergy Resort Salinera położony jest pomiędzy miastami Izola a Portorož w samym środku natury, w pobliżu Parku Regionalnego Sturnjan. Ośrodek oferuje dwie różne możliwości zakwaterowania - goście mogą wybierać między hotelem a apartamentami. To tutaj znajdziesz radość, jeśli cenisz sobie spokój i bliskość przyrody oraz łagodnego klimatu śródziemnomorskiego. 
 
 
Hotel otoczony jest lasami sosnowymi i bujną roślinnością śródziemnomorską. Hotel Salinera oferuje kryty i odkryty basen z wodą morską oraz centrum odnowy biologicznej Syra, gdzie można zrelaksować się dzięki rozmaitym zabiegom kosmetycznym i masażom. Skorzystaj z tradycyjnych metod uzdrawiania i odpręż się wśród przyrody, w otoczeniu pięknego Parku Bioenergetycznego. Salinera jest również idealnym punktem rozpoczęcia spacerów i wycieczek, zwiedzania Doliny Strunjan i rezerwatu przyrody.
 
Villa Maia ***
Villa Maia jest położona w bezpośrednim sąsiedztwie morza i zaledwie 150 metrów od Hotelu Salinera. Jest otoczona bujną roślinnością śródziemnomorską. Villa Maia oferuje przestronne, nowocześnie urządzone apartamenty.
 
Salinera Apartments **
Domy rozmieszczone są w siedmiu sekcjach. Dwugwiazdkowy kompleks Salinera Apartments składa się z 68 apartamentów dwupokojowych. Posiada osiem odnowionych apartamentów trzygwiazdkowych. Małe apartamenty mogą pomieścić do 4 osób, podczas gdy duże pokoje mogą pomieścić do 6 osób.
 
Słowenia - piksel

Noclegi w pobliżu