Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

/

Tanie przewozy z lotnisk do Lublany


GoOpti - przewozy do Słowenii

GoOpti, to pierwszy i jedyny „tani przewoźnik” w Słowenii, który oferuje swoim pasażerom korzystne dwustronne przejazdy z pobliskich lotnisk w Włoszech i Austrii do Lublany, Pomorza, Maribora.
Naszą inspiracją są tani przewoźnicy („Low Cost” ) lotniczy. Na ich podstawie staramy się oferować najniższe ceny, najwyższą jakość oraz gwarancję transportu. Posiadamy możliwość dopłaty dla klientów ze specjalnymi życzeniami.

Na stronie internetowej www.goopti.si, widnieją ceny trzech różnych ofert transportów: Opti, Vip i Vipflex. Od razu można sprawdzić cenę co pozwala na obliczenie kosztów podróży. Możecie państwo podróżować tanimi połączeniami lotniczymi do Wenecji, Treviso, Triestu oraz Zagrzebia i korzystać z oferty GoOpti. Dla wygody samej podróży proponujemy połączenia do wyżej wymienionych miast oraz korzystanie z naszych usług - co optymalizuje koszt podróży.

Proces rezerwacji

Rezerwacja rozpoczyna się od wypełnienia formularza z danymi miast, miejsc, daty wyjazdu. Następnie zostaną wyświetlone oferty. W przypadku zbyt małej ilości zainteresowań danym przejazdem zostaną państwo poproszeni o wpisanie emaila, na który zostaną wysłane oferty specjalne. Ta opcja jest nazywana OPTI CZEKAJĄCE OKIENKO, co oznacza że staramy się połaczyć różnych podróżników w jeden transport, tak aby każdemu odpowiadała oferta - co jest bardzo dla was ważne.

Zazwyczaj doradzamy naszych klientom, aby wybierali wczesną godzinę przybycia na lotnisko. W przypadku jeśli odlot jest o godzinie 9:00 rano prosi się o napisanie najpóźniej o godzinie 7:00 i w tym przypadku nie dojdzie do spóźnienia się na samolot.  Przy transportach z lotnisk do miast doradzamy, aby wybrano najwcześniejszą godzinę przybycia. Przy opcjach VIP i VIPflex godziny zostaną dostosowane do potrzeb klienta.

OPTI CZEKAJĄCE OKIENKO  - minimalny czas  po przybyciu lub przed wyjazdem na lotnisko w ostatnich 4 miesiącach wynosił około 60 minut. Najdłuższy czas oczekiwania na GoOpti to: 

Venice – Ljubljana - 3 godziny (od kwietnia 2 godziny)
Bolonia, Bergamo, Wien – Ljubljana - 4 godziny
Zagrzeb, Triest – Ljublajna-  2 godziny

GoOpti przejazdy VIP - SłoweniaKontynuując rezerwację klient wpisze potrzebne informacje (Imię i nazwisko, kontakt, informacje o połączeniach lotniczych), następnie w 4 kroku dokona zapłaty kartą kredytową. Po dokonaniu pomyślnej płatności, na email zostanie przesłane potwierdzenie  w formie dokumentu PDF – w tym momencie rezerwacja jest potwierdzona.  Dzień przed wyjazdem wszyscy podróżni zostaną poinformowani przez wiadomość SMS oraz EMAIL o dokładnej godzinie wyjazdu/ przejazdu oraz kontakt kierowcy.

Przeciętne ceny GoOpti:

  • Wenecja – Ljubljana - 22EUR
  • Bolonia – Ljubljana - 34 EUR
  • Bergamo – Ljubljana - 38 EUR


Aktualne przejazdy do Wiednia zostały wstrzymane, ponowne ich uruchomienie nastąpi za kilka tygodni. Średnia cena na osobę w jedną stronę – 35 EUR

 

Słowenia - piksel

Noclegi w pobliżu


Komentarze