Słowenia - turystyka, atrakcje, noclegi

Bezpłatna rezerwacja noclegów w Słowenii w najlepszej cenie dowiedz się więcej

Noclegi Bohinj ECO Hotel

Ranking:
Adres: Triglavska cesta 17, 4264 Bohinjska Bistrica
Rodzaj: Hotel
Tel: +48 52 321 49 87 (8:00 - 20:00)
Email:
Rezerwacja w języku polskimHotel położony jest w camym sercu Alp Julijskich, w polodowcowej dolinie Bohinj. Jest to ekologinczy obiekt klasy premium z bogatym zapleczem (park saun, baseny, zjeżdżalnie, jacuzzi). Lobby ozdabia żywy ogień. Do dyspozycji gości są miejsca do spotkań towarzyskich, kręgielnia, sala kinowa i znakomita oferta kulinarna. Hotel jest świetną bazą wypadową do letnich i zimowych sportów górskich: rower, wędrówki, wspinaczka, spłwy, Park Adrenaliny, narty i wiele innych aktywności. Obiekt harmonijne łączy się z otoczeniem i został zbudowany z najwyższym poziomem poszanowania otaczającego go środowiska naturalnego. Jako taki, jest jednym z najbardziej zaawansowanych i efektywnych energetycznie hoteli  w Europie Środkowej.

Nocleg

Hotel oferuje 102 pokoje: Apartament Prezydencki, apartamenty luksusowe, biznesowe, rodzinne, panoramiczne, dla nowożeńców oraz pokoje rodzinne, standardowe i typu exceutive. Wszystkie pokoje w hotelu Bohinj Park ECO zostały zaprojektowane z ciepłych naturalnych materiałów, w wysokim standardzie i oferują wspaniałe widoki na Alpy Julijskie.

Aquapark i wellness

Hotel połączony jest Aquaparkiem podziemnym korytarzem. Goście mogą bez dodatkowych opłat korzystać z:
basenów (zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa jacuzzi, grota muzyczna)
Park saun (bio, IR, tureckie i fińskie)
centrum fitness z widokiem na basen
W trosce o dobre samopoczucie gości, w połączeniu z bliskością natury, ekskluzywne centrum wellness zlokalizowano na najwyższym piętrze.


Atrakcje w rejonie Bohinja >


Restauracja 2864, koktajl bar, Pattisserie

Z przyjemną atmosferą hotelowej restauracji idealnie współgrają specjały przygotowywane przez tutejszych kucharzy.  W wygodnym barze hotelowym można skosztować szeregu gorących i zimnych napojów, które uzupełnia duży wybór oryginalnych koktajli. Zimą goście chętnie spędzają czas przy romantycznym kominku (w holu dostępny jest bezpłatnie internet WiFi)

Bowling, Kino

Hotel oferuje organizację tzw.  nocy „Cosmic Bowling” i imprez zamkniętych. Kręgielnia wyposażona jest we własny bar, duże ekrany LCD i wysokiej jakości nagłośnienie.
Sala kinowa Špik oferuje unialne wrażenia i nadaje nowy charakter spotkaniom biznesowym i pracy grupwym.

Centrum kongresowe

Dumą hotelu są 8 różnej wielkości sale konferencyjne, dostępne we wszystkich możliwych układach.  Są one wyposażone zgodnie ze współczesnymi standardami (projektory cyfrowe LCD, duże ekrany projekcyjne, mikrofony bezprzewodowe, szybie łącza WiFi, Blu-ray, HD Video, DVD, odtwarzacze CD, projekcja pisma, mównica).

Poza doskonałymi usługami wsparcia hotel oferuje zalety wspaniałej lokalizacji w sercu Alp, niestandardowe, kreatywne podejście do zarządzania, niezależność. Jego charakter można określić jako ”ekstensywmy, wygodnie kompaktowy”.